Testy opon letnich Firemax FM601

Firemax
Producent Firemax
Model FM601
Sezon letnie
Firemax FM601 -
ocena kierowców
5/6

Ilość opinii: 130

Opinie o Firemax FM601

Piotras

Bardzo tanie opony za niską kasę bardzo ciche, dobrze trzymają się na mokrej nawierzchni na suchym asfalcie ciężko zerwać przyczepność. Zdecydowanie polecam !

Ryszard

Ok

Grzegorz

Dość dobrze trzyma się na nawierzchni mokrej .

Bronisław

Dobre opony za rozsadną cenę.

Marx

Opony bardzo dobrze trzymają się drogi. Auto prowadzi się równie dobrze. Przejechałem na tych oponach sporo kilometrów, Jak na razie nie mam żadnych zastrzeżeń.

Zbyszek

Polecam w 100% w mojej renault spisują się super bez żadnego problemu za tą cenę. Na pewno kupiłbym je jeszcze raz bez żadnego wahania.

Artur

Dobry produkt w dobrej cenie.

Rogal

Fajna cena dobra jazda

Marcin

Sceptycznie podchodziłem do tych opon, bo nie miały żadnych opinii w internecie i nie wiedziałem co mnie czeka. No i muszę powiedzieć, że jak za cenę 137zł za sztukę to naprawdę brać i nie zastanawiać się! Nie ma co przepłacać, te opony są naprawdę bardzo dobre i polecam je każdemu.

Jarosław

Opony za rozsądną cenę . Czasami tylko nas od strasza że producent Chiński warto zaryzykować i Ja właśnie to zrobiłem i wcale nie żałuję, mimo to że są założone na tyle. Na przodzie posiadam Dębicę Presto i oceniając klasę opon to są porównywalne jakościowo. Wcześniej jeździłem na Daytonie Evo to te aktualne Firemaxy są rewelacyjne w porównaniu do Daytony Ciche i nie buczą tak jak Dayton.

Artkic14

Polecam te opony rewelacyjna cena i jakość . Krótko je mam ale wygląda na to że będzie mi się na nich super jeździło.

Paweł

Powyżej 150 km/h niestabilny tor jazdy (zjawisko pływania) przy nawet suchej nawierzchni. Geometria kół była sprawdzona - wina opon. Wzór bieżnika jak w zimówce to i opór toczenia nie może być dobry. Opony 'łapią' każdy kamyczek między bieżnik gdy tylko zjedziesz na pobocze, trzeba wyciągać niechcianych gości.

Stach

Rewelacja za takie pieniądze są super.

Kazimierz

Opony kupione zdaje się za trochę ponad 100 zł za sztukę. Gdy kupowałem nie było o nich żadnych opinie. W punkcie wymiany opon oczywiście po marudzili, że chińskie i na pewno kiepskie. Tymczasem jest ok. Na pewno dużo lepiej niż na 7 letnich Fuldach Ecocontrol jakie były przed nimi. Wydają mi się po prostu normalne.

Piotrek

W takiej cenie nie oszukiwałem się. Byłem pewien, że to opony na jeden sezon. Po przejechaniu trochę ponad 3000 km w większości przy prędkościach rzędu 160 -190, zużycie opony znikome. Bardzo dobre tłumienie nierówności, cisza w aucie. Poprzednio jeździłem na oponach pirelli. Podsumowanie: Jeśli nie widać różnicy to po co przepłacać.

dawik1314

Rewelacyjne opony w przystępnej cenie.

Sikora

Opona budżetowa zgadza się. W tym wypadku ważniejsze jest od tego czy mnie zachwyciła jest to czy mnie rozczarowała. Otóż NIE. Jest lepsza niż się spodziewałem i gdybym znów miał taki budżet bez wachania wybrał bym je zamiast opon używanych. Dodam jeszcze że wbrew obiegowej opinii nie było problemu z wyważeniem

Matti

Opona bardzo dobrze trzyma się drogi.

Joachim

Na razie jest ok zobaczymy po 25000 km.

Marek

Dobra cena , jakość ok . Polecam

jabrze

Stosunkowo miękka opona o niskim hałasie ( wada - łapie kamienie ), rewelacyjnie trzyma na łukach przy mokrej nawierzchni - gorzej z hamowaniem. Przyjemna jazda z dużą prędkością, ale wygląd beznadziejny. Przy montażu i wywarzaniu maksymalny ciężarek 15 gram. Trudno ocenić trwałość, bo mam wysoki profil i widać delikatne zużycie na rantach opony. Taką ocenę można zrobić po roku intensywnej eksploatacji. Opona godna polecenia dla ceniących bezpieczną jazdę.

Grzegorz

dobre opony w dobrej cenie

Ewa

Jeżdżę dużo po mieście i poza nim i opony te sprawdzają się w tych warunkach. Mogę je polecić

Opel

Świetnie trzyma się na mokrej nawierzchni.

Paweł Bajorek

Użytkuję opony codziennie przez 200 km przeważnie w warunkach miejskich ( TAXI ). Faktycznie są ciche i bardzo dobrze trzymają się drogi tak na suchej nawierzchni jak i na mokrej. Poprzednio używałem opon polskiej produkcji w takich samych warunkach i powiem szczerze że nie dorównują oponom FIREMAX. Polecam te opony wszystkim znajomym gdyż są tego warte