Testy opon letnich Bridgestone Turanza T005

Bridgestone
Producent Bridgestone
Model Turanza T005
Sezon letnie
Bridgestone Turanza T005 -
ocena kierowców
6/6

Ilość opinii: 18

Opinie o Bridgestone Turanza T005

Karol P

Znakomicie trzyma się na zakrętach, dobre właściwości jezdne. Dobrze hamuje na suchym i na mokrym

Paul

Opony są warte pieniędzy, Oponeo jest super!

Ruber

Opona ekonomiczna i cicha, dobrze odprowadza wodę ( testowałem podczas ostatnich obfitych opadów deszczu), dobra przyczepność.

Krzysztof

Opona bardzo dobra, w stosunku do swej poprzedniczki, T001, wyraźnie lepsza.

Marcin Inowrocław

Opony sprawują się bardzo dobrze. Dotychczas pokonałem nimi zaledwie 10 000 km, ale jak na niecałe dwa miesiące użytkowania to dość intensywna eksploatacja. Jestem z nich bardzo zadowolony, bo doskonale tłumią nierówności, a wiadomo jakie mamy drogi: lepsze i gorsze. Poziom hałasu też jest niski więc żadne irytujące szumy nie dochodzą do wnętrza pojazdu. Osobom, które się zastanawiają nad tymi oponami gorąco polecam!

Krzysztof Gajkowski

Takie opony miałem fabrycznie od zakupu samochodu od nowego.

Arek

Oponki super. Wyglad przede wszystkim. Ciche i trwale.

Mateusz

Na chwilę obecną: opony ekstra na suchej i mokrej nawierzchni. Delikatnie hałasują ale nie przeszkadza. Przy takim profilu, tłumienia nierówsoci nie mogę ocenić. Extra wygląd. Dodatkowo super obsługa serwisu Oponeo.

Kasia

Godne polecenia opony,

Bartłomiej Sobczak

Polecam te opony.

Adrtian

Przy zakupie nowych opon nie bierzcie najtańszych od chinola tylko kupcie coś lepszego. 100 razy lepsze doznania z jazdy. Nie ma tylu szumów, auto prowadzi się ładnie, dobra przyczepność.

Szymon G.

Przejechałem na tych oponach około 3000k m i mogę powiedzieć, że opona spisuje się bardzo dobrze. Jeżdżę głównie po mieście, niekiedy muszę hamować gwałtownie i te opony się spisują zarówno na suchym, jak i na mokrym. Polecam.

Zygmunt C.

Polecam. Opony rewelacyjne.

janusz lewinski

Polecam je innym użytkownikom.

Adrian

Super opony

Ciawa20

Śmiało mogę powiedzieć, że jeszcze raz kupiłbym takie same,

Piotr M.

To moje drugie opony Bridgestone. Pierwsze dostałem wraz z Suzuką SX4 w salonie przy zakupie auta. Jestem z nich bardzo zadowolony. Zarówno na suchej, jak i na mokrej nawierzchni trzymają auto pewnie. Bardzo dobra droga hamowania na mokrej nawierzchni. Szybkie pokonywanie zakrętów na tych oponach jest dobrą zabawą. Są ciche i dobrze tłumią nierówności. Trwałość i opory toczenia ocenię po sezonie. Wcześniejsze wytrzymały prawie 100 tysięcy przebiegu i 8 lat użytkowania, a zostały wymienione z uwagi na wiek. Opony godne polecenia. Tak jak poprzednio uważam, że Bridgestone to jakość i bezpieczeństwo.

andrzej

Opony Bridgestone Turanza T005 195/65 R15 91 H z etykietą: B-opory toczenia, A-hamowanie na mokrym, 71 dB-głośność. Opony znakomite na nawierzchni suchej i zakrętach. Są też świetne na mokrej nawierzchni oraz w czasie intensywnego deszczu. Na autostradzie przy dużych prędkościach (160+) są – przy bocznym wietrze - mniej sztywne (profil 65), niż się spodziewałem dla indeksu prędkości H. Opony testowane na Peugeot 308 SW II 1.2 THP 110 (81kW) Przejechany dystans: 4 600 km

Piotr Frąckiewicz

Opony są dużo bardziej ciche od poprzednich, co mnie zaskoczyło. Hamowanie zarówno na powierzchni suchej jak i mokrej bez zarzutu. Nie widać śladów zużycia. Polecam te oponki, na pewno będziesz zadowolony.