Testy opon letnich Bridgestone Turanza T005

Bridgestone
Producent Bridgestone
Model Turanza T005
Sezon letnie
Bridgestone Turanza T005 -
ocena kierowców
5/6

Ilość opinii: 36

Opinie o Bridgestone Turanza T005

Jacek

Dokonałem zakupu bazując na opinii i sugestiach pracowników serwisu Oponeo.pl. Wybór okazał się strzałem w dziesiątkę. Bardzo dużo jeżdżę dlatego poszukiwałem opon, które połączą parametry trwałości, nie będą się szybko zużywać ale jednocześnie zachowają wysokie parametry użytkowania takie jak przyczepność do podłoża przy różnych warunkach nawierzchni i wpływ na hałas podczas jazdy, który może być męczący przy długotrwałej, kilkugodzinnej jeździe. Jestem również bardzo zadowolony z oporów toczenia tych opon. Spalanie paliwa jest na naprawdę niskim poziomie. W pełni polecam ten model opony. Sam z pewnością dokonam ponownego ich wyboru, po zakończeniu eksploatacji obecnego kompletu.

Mateusz

Na chwilę obecną: opony ekstra na suchej i mokrej nawierzchni. Delikatnie hałasują ale nie przeszkadza. Przy takim profilu, tłumienia nierówsoci nie mogę ocenić. Extra wygląd. Dodatkowo super obsługa serwisu Oponeo.

Adrian

Super opony

Karol

Jestem miło zaskoczony, po przejechaniu 40 tys. km mogę już opisać tę oponę. Opona cicha jak na twardą mieszankę ale prawie się nie zużywa. Dobra przyczepność na mokrym i suchym. W porównaniu do innych opon klasy premium co jeździłem, to opona znacznie wydajniejsza przy zachowaniu komfortu. Polecam.

Michał

Wszystko OK. Po przejechaniu 15 tys. km, wszystko w porządku. Nieco głośniejsze niż poprzedniej generacji Turazna ze znacznikiem V, na których jeździłem, ale bardzo, bardzo eleganckie.

Paul

Opony są warte pieniędzy, Oponeo jest super!

Adrtian

Przy zakupie nowych opon nie bierzcie najtańszych od chinola tylko kupcie coś lepszego. 100 razy lepsze doznania z jazdy. Nie ma tylu szumów, auto prowadzi się ładnie, dobra przyczepność.

Szymon G.

Przejechałem na tych oponach około 3000k m i mogę powiedzieć, że opona spisuje się bardzo dobrze. Jeżdżę głównie po mieście, niekiedy muszę hamować gwałtownie i te opony się spisują zarówno na suchym, jak i na mokrym. Polecam.

Bartłomiej Sobczak

Polecam te opony.

Piotr Frąckiewicz

Opony są dużo bardziej ciche od poprzednich, co mnie zaskoczyło. Hamowanie zarówno na powierzchni suchej jak i mokrej bez zarzutu. Nie widać śladów zużycia. Polecam te oponki, na pewno będziesz zadowolony.

Rondi28

Jestem mega zadowolony, letnie także kupię tego producenta.

Eli

Opony dobrze sprawdzają się na drodze.

Rysiek

Oponki dobrze trzymają się drogi, nie hałasują i mają niskie opory toczenia, polecam.

Krzych

Super opona.

Andrzej Śliwiński

Polecam je każdemu. Opony Rewelacyjne. To już 3 mój komplet. Sprawdzają się na każdej nawierzchni. Polecam.

Tomasz Charpantidis

Fajne opony.

Anna

Zamówienie oraz dostawa bardzo sprawna. Polecam sprzedawcę oraz opony.

Ciawa20

Śmiało mogę powiedzieć, że jeszcze raz kupiłbym takie same,

krzysztof

Bardzo ciekawy bieżnik.

DIABEŁ

Kilka miesięcy i żadnych problemów.

Michał

Opony bardzo fajne i jestem zadowolony z zakupu, na deszczu sprawują się bez problemu, są wręcz święte, na zakrecie podczas jazdy z dużą prędkością czuć jak są przyklejone do asfaltu. Opony warte są zakupu, jeśli chodzi o bezpieczenstwo i jeśli ktoś lubi szybką jazdę to jak najbardziej tak.

Ruber

Opona ekonomiczna i cicha, dobrze odprowadza wodę ( testowałem podczas ostatnich obfitych opadów deszczu), dobra przyczepność.

Jazz

Polecam.

Karol P

Znakomicie trzyma się na zakrętach, dobre właściwości jezdne. Dobrze hamuje na suchym i na mokrym

Piotr M.

To moje drugie opony Bridgestone. Pierwsze dostałem wraz z Suzuką SX4 w salonie przy zakupie auta. Jestem z nich bardzo zadowolony. Zarówno na suchej, jak i na mokrej nawierzchni trzymają auto pewnie. Bardzo dobra droga hamowania na mokrej nawierzchni. Szybkie pokonywanie zakrętów na tych oponach jest dobrą zabawą. Są ciche i dobrze tłumią nierówności. Trwałość i opory toczenia ocenię po sezonie. Wcześniejsze wytrzymały prawie 100 tysięcy przebiegu i 8 lat użytkowania, a zostały wymienione z uwagi na wiek. Opony godne polecenia. Tak jak poprzednio uważam, że Bridgestone to jakość i bezpieczeństwo.

Opinie użytkowników pochodzą z serwisu Oponeo.pl. Gromadzone są w wyniku ankiet posprzedażowych, przeprowadzanych wśród klientów sklepu internetowego. Opinie stanowią wyłączną własność grupy Oponeo.pl S.A.