Testy opon zimowych Minerva Stud

Minerva
Producent Minerva
Model Stud
Sezon Opony zimowe
Minerva Stud -
ocena kierowców
3/6

Ilość opinii: 1

Opinie o oponie Minerva Stud

galagen

Dobra przyczepność w głębokim śniegu, ale wyniki na innych powierzchniach w tyle.Największym problemem jest hamowanie na mokrej nawierzchni.

Marek Nowak

Bardzo głośna przy wyzszych predkosciach buczenie przeistacza sie w wycie. Na sniegu tak sobie, autem rzuca i kola buksuja przy ruszaniu z dwójki. Na suchej drodze jako tako.

Adam Marciniak

Szukałem wszedzie jakieś rzetelnej informacji o tych oponach i nigdzie nie ma słowa. Wychodzi że nikt na tym jeszcz nie jezdzi? Czy taka lipa że nie ma o czym pisać?

Araneus

Nie znalazłem żadnego testu w którym te zimówki brały by udział...czyżby taka zabijajaca jakosc ze nikt nie chce stanąc w szranki z tymi gumami czy taki szajs że szkoda na nie czasu?

vwkoala

Opony zimowe powinny nam pomóc w uniknieciu wypadku , kolizji czy po prostu sprawnym poruszaniu po drodze . Dletego tak ważne jest aby nie były to gumy kiepskiej jakości bo wtedy sens wydawania kasy na nie staje sie wątpliwy. Niestety te własnie opony należa do tej grupy, o czym przekonałem się niestety dopiero po zakupie...

Jacek Łukomski

uwielbiam szum fal nad morzem, ale nie toleruje szumu w aucie, te zimowe opony dostarczaja moim uszom tyle różnorakich szumów gwizdów i świstów ze mam dosyć. Chyba zmienie na wielosezonówki

Michał.

Opony dośc tanie (chociaż są już dużo tańsze) i w zasadzie nie powinno się ich oceniać tak jak normalne opony . Odbiegaja dość znacznie od dobrych opon na rynku ale dla kogoś kto jezdzi tylko do kosciola mogą być. Gdy ktoś robi rocznie powyzej 5 tys powinnien rozejzec się za czymś innym.

Opinie użytkowników pochodzą z serwisu Oponeo.pl. Gromadzone są w wyniku ankiet posprzedażowych, przeprowadzanych wśród klientów sklepu internetowego. Opinie stanowią wyłączną własność grupy Oponeo.pl S.A.