Testy opon zimowych Minerva EcoWinter SUV

Minerva
Producent Minerva
Model EcoWinter SUV
Sezon Opony zimowe
Minerva EcoWinter SUV -
ocena kierowców
3/6

Ilość opinii: 6

Opinie o oponie Minerva EcoWinter SUV

D@r3k

Na tych gumach samochód jest mniej stabilny w zakrętach i w ogóle przyczepność siada. Woda, błoto pośniegowe i śnieg nie jest efektywnie odprowadzane. Odradzam.

UkaszV6

Po pierwszym sezonie zauważyłem uszkodzenia opony odkształcenia i bąble. Takie defekty na prawie nowej oponie są niedopuszczalne.

VW Golf IV

Pierwszy i ostatni raz kupiłem chinszczyzne. Nie warta tych pieniedzy szczegolnie ze musialem ja trzy razy dowazac. Wulkanizator mówi, że "czasem tak bywa". Nie polecam, nie warto.

do bani

Opony może i dobre -jakby patrzeć na jakość i cene-ale kompletnie nie na nasze drogi!!! Dobre na śnieg a nie na jazde na mokrym asfalcie w ktorym sobie nie radza.Jazda w deszczu to już na tych oponach jakoś katorga i ze wzgledu na ta ceche odradzam wszystkim ..no może sa dobra dla kogoś mieszkajacego w gorach.

Jerzy Ścisło

Chińskie wynalazki są dobre ale tylko na folderach i stronach internetowych. Wystarczy się im dokładniej przyjrzec i na własne oczy zobaczyc jak nie chlujnie są wykonane o składzie mieszanki nie wspominając.

Bury

Jezeli już ktoś się zdecyduje na ich zakup – w co watpie- to zwrócie uwage na stan bieznika i miekkosc gumy bo słyszałem opinie że często w tanich chińskich modelach jest znaczaca różnica w jakości tego samego modelu...jakiś chińczyk coś tam przestawi w maszynerii , wychodzi cos zupełnie innego i nie daj boże ktoś to załozy na jednej osi..

Opinie użytkowników pochodzą z serwisu Oponeo.pl. Gromadzone są w wyniku ankiet posprzedażowych, przeprowadzanych wśród klientów sklepu internetowego. Opinie stanowią wyłączną własność grupy Oponeo.pl S.A.