Testy opon zimowych Kingstar W410

Kingstar
Producent Kingstar
Model W410
Sezon Opony zimowe
Kingstar W410 -
ocena kierowców
3/6

Ilość opinii: 11

Opinie o oponie Kingstar W410

adkftny

O ile na śniegu zachowują się bardzo dobrze, radzi sobie z całkiem dużymi zaspami, o tyle nie wyjeżdżajcie na tych oponach na czarny asfalt. Miałem kiedyś terenówkę, M/Tki w niej były cichsze. Prędkość 70km/h na tych oponach to prędkość niebezpieczna, 90km/h prędkość zabójcza, kto setkę przekroczy, temu w oczach zamroczy. Bez powodu rzuca samochodem na prostej drodze, nierówności powodują znalezienie się tyłu auta na środku drogi, a nie daj Boże troszkę lodu ! Wyciąga bez uprzedzenia na sam środek jezdni. Nigdy więcej takich opon nie kupię, oszczędność, oszczędnością, ale życie i zdrowie ważniejsze.

Roman

Kupiłem samochod w Niemczech i razem z nim dostałem zimówki, kingstara własnie. Bylem nastawiony negatywnie, ale po pierwszych jazdach zimą okazło sie ze wcale nie jest zle. Zwazywszy na cene tych opon w sklepie, to wolałbym te niz np kormorany, które równiez miałem i były duzo gorsze. Na mokrej polskiej zimie zachowują sie bardzo ok. jest moze troche głośno ale znowu bez przesady. Ja moge odpowiedzialnie polecic

wtorrek

strata kasy na ten chiński chłam, za 20zł więcej można kupić baruma, którego użytkowałem wcześniej, a teraz dałem się wpuścić w maliny

trojan

dobra cena moim zdaniem dobry wybór, a że chińskie, wiekszość rzeczy codziennego uzytko pochodzi z Chin

arkadiusz rozanski

najgorsze jakie mialem

Michael

Opona jak każda, sprawdzać ciśnienie i samochód, nie zrzucać winy na opony. Pomykam po drogach od 20 lat i mogę coś powiedzieć na ten temat. Najważniejsze, aby zimowa opona była miękka, odbierała śnieg i trzymała się drogi. Za 142 zł mam to samo co za np. 250 zł.

bodex

mercedes mb przedni napęd przerobiony na auto lawetę .opony spisują się idealnie lód śnieg nie straszne mieszkam w podlaskim używam je od trzech sezonów.

Marek

bardzo śliskie. Niby zimowe a na osi napędzanej ślizgały się na błocie śniegowym a w grząskim terenie radzą sobie fatalnie. Ot jaka cena taka jakość. Po prostu chińszczyzna. Nie polecam na dostawczaka bo nie zawsze jeździ się z obciążeniem a w trudnych warunkach radzić sobie trzeba i "na pusto" i " na pełno". Eksploatowane na autolawecie 2.4TD więc trochę momentu na kołach jest.

Damiano

Opona na max ocenę 3 nie ma jakichś wodotrysków !

bono

Niezła oponka do końca bieżnika i się zastanawiam nad ponownym zakupem.

Opinie użytkowników pochodzą z serwisu Oponeo.pl. Gromadzone są w wyniku ankiet posprzedażowych, przeprowadzanych wśród klientów sklepu internetowego. Opinie stanowią wyłączną własność grupy Oponeo.pl S.A.