Testy opon zimowych Interstate Winter Claw Extreme MX

Interstate
Producent Interstate
Model Winter Claw Extreme MX
Sezon Opony zimowe
Interstate Winter Claw Extreme MX -
ocena kierowców
3/6

Ilość opinii: 9

Opinie o oponie Interstate Winter Claw Extreme MX

Technik

Tylko Mciheliny i Dunlopy ,zadne inne się nie nadają .To jest tylko nabijanie kasy złodziejom

AdamZ

To są opony których należy się wystrzegać , ponieważ w śniegu sobie jeszcze jakość radzą ale w warunkach dużej wilgotności zachowują się TRAGICZNIE. Zimy jakie ostatnio u nas są każdy widzi i właśnie zachowanie na mokrym wydaje mi się kluczowe. Z tego względu drugi raz bym je odrzucil.

lm

Opony bardzo trudne do wyważenia nowe mają już bicia boczne i gdy dojdzie do tego krzywizna felg-jest ciężko. Moje po wizycie u wulkanizatora wyglądają jak choinka obwieszona ciężarkami.

Pitro

Po zakupie tych gum stwierdzam jednoznacznie ze dużo lepiej mi się jezdzi ma letnich oponach i nie ma to znaczenia jaka jest temperatura na dworze byle by nie było śniegu( od dwoch lat sniegu na drogach było może razem z dwa tygodnie).W deszczu zdecydowanie lepiej na dobrych letnich kapciach.

Pawłowski

Kupiłem te zimówki ze wzgledu na to że posiadam też opony letnie 'podobnego ' producenta i jestem w miare zadowolony.Jednak zimówki to inna bajka , tutaj bezpieczensto to podstawa i z tym sobie nie radza . Letnie może zimówki odradzam.

adam462

Opony bardzo słabo spisuja sie bez wzgledu na warunki atmosferyczne panujące na dworze. Produkt dla osób nic nie oczekujacych a tylko dla takich dla których liczy sie wyskość bieżnika przy spotkaniu z policją.

Reste

Ludzie co wy robicie! Nikt nie powinien jeździć na tych gumach. Nowe czy nie nowe, każde z tych tanich chińskich opon nadają się tylko do kosza. Poczytajcie sobie na ten temat, zobaczcie testy. Pamiętajcie że nadrodze nie jesteśmy sami i gdy przyjdzie nam sytuacja awaryjna możemy się mocno zdziwić.

deltoro

Te gumy są mało elastyczne i nie sprawdzają się na oblodzonej drodze i na śniegu. Gdybym poczytał o nich trochę przed zakupem nigdy bym ich nie kupił. Wystrzegajcie się tych opon.

Sylwan

Opony dośc przecietne jak za te pieniadze można poszukać lepszych ale trzeba sobie dać czas na szukanie jakiś wyprzedaży . Slyszalem opinie ze lepiej tanie zimówki jest zostawić od poczatku na jednyc felgach bo podobno jest duz problem z wyważaniem.

Opinie użytkowników pochodzą z serwisu Oponeo.pl. Gromadzone są w wyniku ankiet posprzedażowych, przeprowadzanych wśród klientów sklepu internetowego. Opinie stanowią wyłączną własność grupy Oponeo.pl S.A.