Testy opon zimowych GRIPMAX STATURE M/S

GRIPMAX
Producent GRIPMAX
Model STATURE M/S
Sezon Opony zimowe
GRIPMAX STATURE M/S -
ocena kierowców
5/6

Ilość opinii: 4

Opinie o oponie GRIPMAX STATURE M/S

Giovanni

oferują taką samą wytrzymałośc jak markowe opony

Graziano

Dobry zakup. Duża oszczędność, doskonały stosunek ceny do jakości!

TYFUS

Wszyscy kupują opony takie, które znają lub te które * dobrze wyglądają * na zdjęciu. Opona wyglądała bardzo obiecująco, lecz od razu przy dostawie emocje opadły. Wysokość bieżnika była niższa niż stare opony na których jeździłem prawie 2 sezony. Zdecydowanie powinno być więcej *mięsa* w tych oponach. Kolejnym razem pozostanę przy sprawdzonych Nokianach - tylko nie tych z Rosji.

Piotr F.

Mogę je polecić z czystym sumieniem. Zero kłopotu z wyważeniem. Trzymają ciśnienie i nawet po dwóch miesiącach takie jakie było ciśnienie takie jest. Dobrze wyglądają, trzymają kształt i bardzo wolno się zużywają.

Czeczen

Bardzo dobre

Mark thomson

Dobra cena jak na opony zimowej, ale nie są trwałe, stąd niska cena. 6 tygodni po otrzymaniu opon samochód był w serwisie i otrzymałem ostrzeżenie, że bieżnik jest zużyty - to była jedyna rozczarowująca rzecz w tych oponach.

Opinie użytkowników pochodzą z serwisu Oponeo.pl. Gromadzone są w wyniku ankiet posprzedażowych, przeprowadzanych wśród klientów sklepu internetowego. Opinie stanowią wyłączną własność grupy Oponeo.pl S.A.