Testy opon zimowych Dunlop SP LT 60

Dunlop
Producent Dunlop
Model SP LT 60
Sezon Opony zimowe
Dunlop SP LT 60 -
ocena kierowców
5/6

Ilość opinii: 16

Opinie o oponie Dunlop SP LT 60

pirates69

Jest czerwiec 2009, wykańczam je do zera - jeszcze były takie sobie, szkoda wyrzucić. Jako na drogi odśnieżone lub lekko zapruszone OK. W tych zimówkach nie podobało mi się zachowanie na głębszym śniegu, zwłaszcza mokrym, pojazd bardzo, bardzo ciężko się wykopuje. Miałem przypadki że spod garażu bez łopaty nie wyjechałem. Opona pseudo zimowa.

Tdm

Opona super jak na zimówke cicha i przede wszsytkim bardo dobra na warunki zimowe podjazdy itp. Jeżdże fordem traansitem z zabudowa skrzyniowa przedni naped z ladunkiem 1.7 tony i te opony spisuja sie super ... Goraco Polecam

DAREK

tragedia! wyglądają jak zimówki a zachowują się jak letnie, bardzo śliskie na śniegu i lodzie. Letnie Micheliny Agilis 81 śmigają lepiej zimą od tych zimówek. Nie polecam nikomu!

transport

Opony te kupowałem 2 lata temu 2 sztuki rozleciały się po 4000 tyś kilometrów (rozwarstwił się bieżnik od opony) nie miałem czasu na reklamacje 2 następne chodziły bez jakich kolwiek problemów.

Kimer

Bardzo dobra opona nawet pustym samochodem na śniegu nie ma problemów z ruszaniem i hamowaniem, odporna na przeładowywanie, ja nie widzę słabych stron tej opony

Heniu¶

Dobre opony całkiem fajnie się prowadzi Trafic polecam

Marek lipowski

Polecam

Lelu

Jestem bardzo zadowolony. Wcześniej miałem Vanco Winter oraz Vanco Winter 2. Te są zdecydowanie lepsze w trudnych warunkach i tylko nieco gorsze na suchym / mokrym asflacie. Jednak opona z trudem dała się wyważyć. Poszło około... 120 gramów na jedno koło. Ścierają się relatywnie szybko, chociaż można to tłumaczyć 190 konnym silnikiem i szybką jazdą.

Łukasz

Duża ilość lamelek sprawia, że opona znakomicie sobie radzi na śniegu! Zapomniałem co to ABS! Na mokrej nawierzchni również! Producent nie kłamał pisząc, że ta opona ma właściwości opony osobowej! Polecam!

radosław dułka

bardzo dobre opony

p.g

mam nadzieje że będą z czasem cichsze na razie tragedia wcześniej miałe opony nokian

Opinie użytkowników pochodzą z serwisu Oponeo.pl. Gromadzone są w wyniku ankiet posprzedażowych, przeprowadzanych wśród klientów sklepu internetowego. Opinie stanowią wyłączną własność grupy Oponeo.pl S.A.