Testy opon letnich Zeetex HP202

Zeetex
Producent Zeetex
Model HP202
Sezon Opony letnie
Zeetex HP202 -
ocena kierowców
5/6

Ilość opinii: 8

Opinie o oponie Zeetex HP202

CZESŁAW

Tanie i dobre polecam

Michał Jankowiak

Naprawdę opona okej - polecam.

Tomek

Kupując te opony, nie miałem możliwości zapoznać się ze zbyt dużą ilością ocen. Podejmując decyzję o zakupie, opierałem się głównie na opinii reprezentanta firmy Oponeo, który potrafił dość szczegółowo odpowiedzieć na moje pytania! Przejechałem ponad 10 tys. km i jak do tej pory moja opinia jest bardzo pozytywna, czego wyraz dałem w odpowiedziach na pytania odnośnie hałasu, oporów, komfortu jazdy etc. Na dzień dzisiejszy nie widać nawet zużycia, bieżnik wygląda jak nowy. Z czystym sumieniem polecam te opony, bo naprawdę warto!

wojtek

Za tą cenę naprawdę dobre opony.

tomasz

Nic dodac nic ujac! za te pieniadze opona godna polecenia!

gundo

polecam wszystkim te opony!!! na początku myślałem, że będzie lipa, ale szukałem czegoś taniego i zaryzykowałem za namową sprzedawca. oplaciło się. opona bez zarzutów i naprawdę bardzo tania. takie zakupy to ja lubie.

Sandra

jestem zadowolona, wszystko jest ok, a skoro do tego cena jest ok to nie może być lepiej

łukasz

Opona sprawuje się całkiem dobrze zobaczymy co będzie pózniej...na razie na plus oceniam cicha jazde, przyczepnosc tez jest calkiem dobra.

Paweł

Wcześniej miałem goodyeary i wytrzymały tylko jeden sezon obecne zeetex są jeszcze w miarę i pomimo niskiego profilu (tendencji do awaryjności) są ok.

Opinie użytkowników pochodzą z serwisu Oponeo.pl. Gromadzone są w wyniku ankiet posprzedażowych, przeprowadzanych wśród klientów sklepu internetowego. Opinie stanowią wyłączną własność grupy Oponeo.pl S.A.