Testy opon letnich Yokohama Neova AD08

Yokohama
Producent Yokohama
Model Neova AD08
Sezon Opony letnie
Yokohama Neova AD08 -
ocena kierowców
5/6

Ilość opinii: 2

Opinie o oponie Yokohama Neova AD08

SCOOBANY

Gumy spokojnie dają sobię radę w aucie o mocy 240KM/950kg, bardzo dobre rozwiązanie do jazdy na co dzień + weekendowe pojezdzawki/wypad na tor. Polecam

Paweł

Szczerze polecam AD08R, oceniam ja z perspektywy 240KM w lekkim przednionapędowym samochodzie. Podczas dynamicznej (agresywnej) jazdy miejskiej, udziałów w wyścigach na 1/4 mili i jazd po torze. Jest świetna na suchą nawierzchnie, na mokrym rewelacyjna jak na semislicka, szybki powrót autostrada podczas opadów deszczu nie był żadnym problemem i odbywał się w spokoju a nie z założoną pieluchą jak to miało miejsce w przypadku konkurencji (nie będę wymieniał której :) Opony założyłem w czerwcu bieżącego roku, zrobiłem do dzis ok 12000km przebiegu z jazdą torową i częstym udziałem w wyścigach na 1/4mili, opony zostały zużyte praktycznie w 100%, został może milimetr do ograniczników.Trwałość opony przy takiej eksploatacji uważam również za rewelacyjną, nie ma żadnych problemów z pekaniem bieżnika czy jego wyrywaniem w jeździe torowej jak u konkurencji (ponownie nie będę wymieniał u której :) )

Opinie użytkowników pochodzą z serwisu Oponeo.pl. Gromadzone są w wyniku ankiet posprzedażowych, przeprowadzanych wśród klientów sklepu internetowego. Opinie stanowią wyłączną własność grupy Oponeo.pl S.A.