Testy opon letnich Spector ZR 100

Spector
Producent Spector
Model ZR 100
Sezon Opony letnie
Spector ZR 100 -
ocena kierowców
4/6

Ilość opinii: 4

Opinie o oponie Spector ZR 100

Tomek

Wbrew obawom bardzo fajna oponka całoroczna - napis na boku opony, podczas gdy serwisy oponiarskie twierdzą że letnia. Dlatego musi być trochę głośniejsza, popatrzcie na jej bieżni jest bardziej zimowy niż letni. Bardzo dobre parametry wytrzymałości i szybkści, super odprowadzanie wody opory toczenia niezauważalne w porównaniu np. do Michelina - nie dajcie się nabrać kupujcie spokojnie z czystym sumieniem, polecam sam kupiłem na początku roku jak kosztowały 200 zł za sztukę potem mimo nieprzychylnej opinii znacząco podrożały czemu bo sporo ludzi je kupuje. Mam i polecam.

Renia

Bardzo fajne opony, nic nie wyje, nic nie gwiżdże jakieś bajki wypisuje - zdaje się konkurencja z innych firm ;) mimo niskiego profilu bardzo trwałe, żadne krawężniki nic im nie zrobiły w trasie bezproblemowe, doskonałe odprowadzanie wody, świetne hamowanie. Polecam z czystym sumieniem po kilkudziesięciu tysiącach km na nich zrobionych.

Syty

Bardzo głośne opony!!! Przy szybszej jeździe powyżej 100km/h straszne wycie opon.

PrzemoEli

Tak gwiżdżących opon nie spotkałem słyszane wewnątrz auta nie wiem jaki efekt jest na dworze.

Opinie użytkowników pochodzą z serwisu Oponeo.pl. Gromadzone są w wyniku ankiet posprzedażowych, przeprowadzanych wśród klientów sklepu internetowego. Opinie stanowią wyłączną własność grupy Oponeo.pl S.A.