Testy opon letnich Nokian NRC2

Nokian
Producent Nokian
Model NRC2
Sezon Opony letnie
Nokian NRC2 -
ocena kierowców
5/6

Ilość opinii: 4

Opinie o oponie Nokian NRC2

Lukas

Jak mi zaproponowano opony Nokian to powiedziałem ale tych opon nikt nie zna!!! Co to są za opony? Ale naprawdę warto je kupić mają jedną wadę przy mniejszym ciśnieniu w oponie około 3 atmosfer mają tendencje do „pływania” na jezdni ale jak mam 4 lub 4,5 atmosfery to są sztywniejsze i mija ta dolegliwość (może jest to efekt szerokiego rozmiaru tej opony). Największa zaleta to ścieralność może nikt w to nie wierzy ale mam już przejechane na nich 133000 km i są już prawie „łyse” ale jeszcze z 5 tysięcy zrobię. Są bardzo wytrzymałe na obciążenia a woziłem Transitem grubo ponad 2 tony ładunku i nigdy się nie przebiły! Nawet w zimie na śniegu mają dobre trzymanie jak na opony letnie!

Kuki

Zjechałem już jeden komplet Nokiana. Auto służy do zarobku, jeżdże dużo i sporo opon zjeździłem. Z nokiana jestem bardzo zadowolony jak nie wręcz zachwycony. Po założeniu tych opon jest lepszy komfort, jest mniejszy opór toczenia. Na mokrej nawierzchni też świetnie sie trzyma. Na początku, po prz. kilku tyś km. jedna opona sie rozwarstwiła i byłem wściekły, ale jak sie okazało, kierowca jechał z załadowaną paką na zbyt niskim cisnieniu (uszkodzony zaworek) i to było przyczyną..

wiesiolekpk

Po przejechaniu 100km nastapiło całkowite rozerwanie boku opony. Reklamacja odrzucona przez NOKIANA ( NIBY ZBYT MAŁE CIśNIENIE ) Opinia serwisu opon o Firmie NOKIAN to TOTALNY BADZIEW !!!!

TAXI BAGAż Zamo¶ć

ogólnie średnia poza tym następuje rozwarstwienie płótna max do 60000 km dwa razy zakładałem NIE POLECAM !!!

Opinie użytkowników pochodzą z serwisu Oponeo.pl. Gromadzone są w wyniku ankiet posprzedażowych, przeprowadzanych wśród klientów sklepu internetowego. Opinie stanowią wyłączną własność grupy Oponeo.pl S.A.