Testy opon letnich Nankang TS611

Nankang
Producent Nankang
Model TS611
Sezon Opony letnie
Nankang TS611 -
ocena kierowców
5/6

Ilość opinii: 12

Opinie o oponie Nankang TS611

marecky

Nie wiem, czy ktoś w ogóle używał tych opon zanim się wypowie, bo ja nie miałem z nimi żadnego problemu. Wulkanizator powiedział mi, że są na pewno jakościowo lepsze niż Fortuna czy Sonar - potwierdzam, niska cena i nieźle się jeździ.

lulerny1642

Szukałem opon w taniej cenie i zdecydowałem się na Nankangi. Ścieralność całkiem niezła, mam prawie cały bieżnik, a przejechałem już ponad 7 tys.km. I niech mi ktoś powie, że trzeba kupować jakieś megadrogie opony.

Fabian

Mam maly silnik 1.3 i głównie jeżdżę po mieście, na takie warunki opony dobrze się sprawdzają i jestem z nich bardzo zadowolony bo za dużo mnie nie kosztowały

fedoralny

Mała kwota, w sumie nie oczekiwałem cudów, a jest lepiej niż solidnie. Jeżdżę już ponad rok, trzymają się dobrze drogi i nie hałasują, jak piszą co niektórzy.

Jerzy

Do tej pory nie stwierdziłem żadnych mankamentów. Opony dały się normalnie wyważyć – obalam mit o niemożliwości wyważenia kół z oponami Chińskimi.

Czarek

Jak na azjatyckie opony to nie mam zastrzeżeń, bardzo dobrze pracują na suchej i mokrej nawierzchni. Poziom hałasu również jest na niskim poziomie

mojko

Jakość opon bardzo dobra, cena rewelacyjna. Opony dobrze spisują się na suchej nawierzchni. Dość trwałe, Polecam

Jan

Opony są bardzo komfortowe. Dobrze trzymają się nawierzchni i odprowadzają wodę, a to chyba najważniejsze.

Major E

Opona za śmieszne pieniądze ! Samochód prowadzi się świetnie zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni.

Jarek

Kupiłem i nie żałuje we wszystkich warunkach naprawdę świetne.

ZDZICH

Kupiłem opony letnie i jestem zadowolony w 100%

artek

Trzymaja się drogi, dobry i ładny bieżnik.

Opinie użytkowników pochodzą z serwisu Oponeo.pl. Gromadzone są w wyniku ankiet posprzedażowych, przeprowadzanych wśród klientów sklepu internetowego. Opinie stanowią wyłączną własność grupy Oponeo.pl S.A.