Testy opon letnich Lassa Impetus Revo

Lassa
Producent Lassa
Model Impetus Revo
Sezon Opony letnie
Lassa Impetus Revo -
ocena kierowców
5/6

Ilość opinii: 3

Opinie o oponie Lassa Impetus Revo

qs

Przejeżdżam rocznie około 70 tys. km, Jeździłem na różnych oponach i te sprawdzają się idealnie. Ich cena kształtuje się na średnim poziomie natomiast jakość, komfort jazdy, przyczepność na mokrym i suchym odpowiada oponom klasy wyższej. Szczerze polecam!!

misiaczek

Zachowują się normalnie, przewidywalne, przy 150 km/h słychać tylko wiatr i silnik, po mieście też się sprawdzają, nie miałem jeszcze (odpukać) awaryjnego hamowania, ale nie wyczuwam, żeby coś się działo negatywnego. ESP się nie włączyło jeszcze, mimo kilku ostrych startów. Polecam dla kierowców normalnie poruszających się po drodze, bez sportowej jazdy, choć pewnie opony też by to zniosły bez szwanku. Co do ekonomii zakupu to sprawę warto przemyśleć, jest w sprzedaży kilka marek z klasy średniej o podobnych cenach.

Mazdaspeed3

Były założone na kupionym aucie,gdy zobaczyłem nazwę ,zadałem sobie pytania...co To jest!!!???,ale po przejechaniu 50 tys km jestem nimi dosłownie zachwycony i z czystym sumieniem mogę je polecić ...ciche od 5 do 260 km/h :-D .Pierwszy raz spotkałem się z tą marką opon i nie widzę powodów aby się z nią rozstawać.Naprawdę polecam!!!

Opinie użytkowników pochodzą z serwisu Oponeo.pl. Gromadzone są w wyniku ankiet posprzedażowych, przeprowadzanych wśród klientów sklepu internetowego. Opinie stanowią wyłączną własność grupy Oponeo.pl S.A.