Testy opon letnich Kumho ECSTA KH11

Kumho
Producent Kumho
Model ECSTA KH11
Sezon Opony letnie
Kumho ECSTA KH11 -
ocena kierowców
5/6

Ilość opinii: 9

Opinie o oponie Kumho ECSTA KH11

Feliks

Dobre opony w rozsądnej cenie, nadaja się do warunków miejskich, czasem na wypad za miasto. Jesli ktoś nie jeżdzi wyczynowo, i nie ma konkretnych oczekiwań, będzie zadowolony.

Janusz

Opony bardzo dobrze zachowują się na mokrej nawierzchni, dobra przyczepność. Mają niski poziom hałasu i dzięki nim można zaoszczędzić na paliwie.

Maric

polecam na mokra nawierzchnie a i na suchym daja rade! na mnie zrobily bardzo pozytywne wrarzenie bo lubie czasem poszalec;)

Davide

Jeżdżę głównie w mieście. Dobry stosunek jakości do ceny.

andrea

Opona jest bezpieczna, średnia jakosć za odpowiednią cenę, na pewno przystępne w porównaniu do wielu innych. Generalnie polecam dla ludzi takich jak ja, którzy robią nie więcej niż 14000/16000 km rocznie.

Andrea

Atrakcyjna cena produktu i opony są dobrej jakości. Wszystko ok !!

Hun39

Bardzo dobre opony. Jedyna wada to bardzo szybko ubywa bieżnika (w moim ciężkim aucie) - zużywają się podobnie szybko jak continental premium contact 2 w drugim aucie.

pols

Na oponach przejechałem już około 10.000 km i spisują się rewelacyjnie zarówno na mokrej jak i na suchej nawieszchni , nie mam do nich najmniejszych zastrzeżeń, są ciche, świetnie odprowadzają wodę i trzymają na suchym, naprawde polecam, u mnie jeżdżą one w BMW 530d i jednym słowem rewelacja!!!!!!

Helen Benson

Chciałbym żeby te opony występowały także w wersji całorocznej. Dziękuję!

Opinie użytkowników pochodzą z serwisu Oponeo.pl. Gromadzone są w wyniku ankiet posprzedażowych, przeprowadzanych wśród klientów sklepu internetowego. Opinie stanowią wyłączną własność grupy Oponeo.pl S.A.