Testy opon letnich Infinity LMC5

Infinity
Producent Infinity
Model LMC5
Sezon Opony letnie
Infinity LMC5 -
ocena kierowców
3/6

Ilość opinii: 7

Opinie o oponie Infinity LMC5

Gwidon

Gumy pokazują swoje prawdziwe oblicze gdy przyjdzie im pracować w trudnych warunkach. Kompletnie sobie nie radzą z mokrą nawierzchnią i są bardzo podatne na wszelkie uślizgi co w jeździe z towarem klienta autem dostawczym dyskwalifikuje je całkowicie.

tgbelfer

Największym mankamentem tych opon jest szybkie zużycie bieżnika i zbyt duży poziom hałasu. Z drugiej strony cena jest zachęcająca. Tak więc albo dobra cena albo komfort jazdy, postawiłem na cenę.

snape

Zaraz po zmianie moich starych opon na ten szajs myślałem że się zabiję na pierwszm hamowaniu do świateł tak się ślizgały. Muszę tu nadmienić że nie jestem żadnym rajdowcem tylko spokojnym kierowcą z doświadczeniem. Jezdze Fordem Tranzitem.

koc

Opony średnie jak na tą cene ale tylko na suchej nawierzchni, na mokrej spadają w moim rankingu na ostatni miejsce. Najgorsze opony jakie kiedykolwiek użytkowałem.

lukasz376

Typowo letnia opona. Nie powinna byc uzytkowana wiosna ani jesienia bo sie do tego po prostu nie nadaje. Na suchej jedzie OK. W Hyundai H1 nie dała rady.

observ

Opony zdecydowanie z niższej półki i co widac i czuć już zaraz po założęniu na koła ...Auto traci zdecydowanie na przewidywalnośći w zachowaniu ..jest podsterowne słabo integruje się z nawierzchnią drogi .Nie warto .

jm

Kupiłem je po raz pierwszy ,jak dotąd przejechałem na nich km są głośne i nie trzymają się drogi. Przyczepność na nawierzchni suchej jak i mokrej nie istnieje :(

Opinie użytkowników pochodzą z serwisu Oponeo.pl. Gromadzone są w wyniku ankiet posprzedażowych, przeprowadzanych wśród klientów sklepu internetowego. Opinie stanowią wyłączną własność grupy Oponeo.pl S.A.