Testy opon letnich Fortuna F1400

Fortuna
Producent Fortuna
Model F1400
Sezon Opony letnie
Fortuna F1400 -
ocena kierowców
4/6

Ilość opinii: 12

Opinie o oponie Fortuna F1400

Kulecky

Jak na niską cenę, jest naprawdę niezła. Ścieralność ma mniejszą niż Fulda, co mnie bardzo zaskoczyło. Tym bardziej, że na wodzie też są całkiem przyjemne - nie trzęsie, nie rzuca samochodem.

Zdzislaw

Opona średnia ale nie narzekam. Dużym plusem jest jej cena. Odprowadzanie wody na średnim poziomie. Jak ktos nie potrzebuje najwyzszego komfortu to moze w ciemno kupowac tą oponę.

Henryk P.

Opona nie jest zbyt glosna wiec jestem zadowolony. Na dodatek dobrze odprowadza wode. Opony zalozylem do mojego 10 letniego auta i wszystko gra jak najlepiej

Mareczek

Nie oczekiwałem rewelacji, ale dostałem solidny i trwały produkt. Sam się sobie dziwię, że słuchałem opinii 'znawców', że towar z Chin to od razu bubel.

Sławek

Bardzo dobra opona w stosunku do ceny. Polecam osobom, które szukają dobrego produktu za niewielką cenę. Dobre warunki jezdne i odporność na ścieranie.

Marcin. K.

Opona klasy średniej ale ja oceniam ja pozytywnie. Jeszcze nigdy mnie nie zawiodła. Na zakrętach trzyma dobrze i ze ścieralnością nie jest źle.

Grzegorz

Pozbyłem się stereotypu o chińskim produkcie i nie żałuję. Produkt porównywalny z Barumem czy Savą, a cena o wiele niższa. Lubię oszczędzać.

Daniel

Bardzo dobra opona w warunkach miejskich, nie straszne jej zmienne warunki atmosferyczne, dziury i koleiny. Do tego cena rewelacyjna

Dariusz

Nadspodziewanie dobra opona szczególnie w okresie gdy mokro i ślisko,doskonale się sprawdza. Na suchym też dobrze. Cena rewelacyjna

Feliks

Opona całkiem dobrze odprowadza wodę i nie wpada w poslizgi. Na suchym jest jeszcze lepiej. W tej cenie naprawdę dobre opony

Meteor

Jak za tą cenę, to nie widzę konkurencji. Za komplet solidnych opon zapłacę tyle, co za 2 podobnej klasy.

Bogdan

Opony o dziwo za tę cenę sprawują cię całkiem nieźle. W tygodniu po mieście, a w wekend na rybki - wiadomo w różnym terenie. Jeszcze mnie nie zawiodły.

Opinie użytkowników pochodzą z serwisu Oponeo.pl. Gromadzone są w wyniku ankiet posprzedażowych, przeprowadzanych wśród klientów sklepu internetowego. Opinie stanowią wyłączną własność grupy Oponeo.pl S.A.