Testy opon letnich Bridgestone H/P 680

Bridgestone
Producent Bridgestone
Model H/P 680
Sezon Opony letnie
Bridgestone H/P 680 -
ocena kierowców
5/6

Ilość opinii: 13

Opinie o oponie Bridgestone H/P 680

seb

Przede wszystkim trzeba zacząć od tego, że to są opony typowo szosowe dlatego wszystkie oceny dotyczące ich walorów terenowych czysto teoretyczne. Na drodze natomiast sprawdzają się bardzo dobrze, zarówno na suchym i na mokrym (zarówno hamowanie jak i trzymanie na zakręcie; granica utraty przyczepności bardzo odległa), do tego ciche. Polecam.

JA

Kupiłem w zeszłym tygodniu drugi zestaw tych opon. Polecam zwłaszcza tym osobom które cenią sobie bezpieczeństwo i komfort. Opona świetnie trzyma na mokrej, na suchej, jest bardzo cicha i przede wszystkim wytrzymała. Jeżdżę po dużych dziurach, szutrach, do tej pory nic nie było w stanie tych opon zniszczyć.

Sartes

Przejechałem na nich jakieś 30 tys i jak na razie sprawują się bardzo dobrze. Świetnie trzymają na mokrym, na suchym opony tej klasy wszystkie sobie radzą więc nie dziwią wyniki. Jak na razie ścieralność jest mała. Szumi powyżej 130km ale przy tej prędkości ma prawo. Polecam

Natalia

Oponę kupiłam trzy tygodnie temu, przejechałam już na nich ostrą ulewę i opony nie zawiodły. Nawet w koleinach wypełnionych wodą samochód nie „płynie”. Opona godna polecenia, mam nadzieję, ze nie będzie się tak ścierać.

Przemo

Opona bardzo dobra, kiedyś już miałem bridgestone-y seri hp i też były nieporównywalnie lepsze od innych. Używałem już General xp2000, firestone m+s, oraz dunlop. zdecydowanie polecam tą oponę!

Stoper

Nie polecam tych opon. Zimą nie zdały egzaminu, w śniegu i na błocie się ślizgały. W lato opony bez zastrzeżeń, trochę rzuca na łukach na mokrym, ale przy dużych przeciążeniach. No i wygląd :)

sparrow

Typowe szosowe opony - ciche wystarczająco dobrze trzymające samochód na zakrętach szybko się czyszczące z błota sprawdzające się także na krótkich odcinkach drogach nie utwardzonych

Gość

Opona bardzo cicha, wcześniej jeździłem na continentalach i nie żałuję zmiany. Przejechałem już 40 000 i zużycie jest na tyle małe, że jeszcze trochę z nich wycisnę

Xara

Jak na japońca jest małe zużycie bieżnika. Warto zainwestować i kupić oponę najwyższej klasy.

Jareckycat

Rozmiar ciężki do zdobycia dlatego jestem skazany na te opony

Zbyszek Dziedzic

Opony zakupione przeze mnie okazały się strzałem w 10! Świetna przyczepność na mokrej i jak i suchej nawierzchni. Polecam te opony.

Art

całkiem przyzwoita opona , dobrze trzyma na mokrej nawierzchni. Myślę ,że stosunek do ceny i jakości jest przyzwoity.

Przema

ogólnie polecam, miałem dunlopy, generale xp2000, firstone-y m+s, i bridgestony 680 wypadają od wszystkich lepiej, jak dla mnie wystarczające w terenie, wyciągam samochodem łódki z rzek i jezior i samochod ani razu nie zostal w wodzie, a na asfalcie sa wzorowe!

Opinie użytkowników pochodzą z serwisu Oponeo.pl. Gromadzone są w wyniku ankiet posprzedażowych, przeprowadzanych wśród klientów sklepu internetowego. Opinie stanowią wyłączną własność grupy Oponeo.pl S.A.