Testy opon letnich BFGoodrich Long Trail T/A Tour

BFGoodrich
Producent BFGoodrich
Model Long Trail T/A Tour
Sezon Opony letnie
BFGoodrich Long Trail T/A Tour -
ocena kierowców
2/6

Ilość opinii: 1

Opinie o oponie BFGoodrich Long Trail T/A Tour

Miro

Kapitalna oponka. Radzi sobie bardzo dobrze praktycznie w każdym terenie. Nie potrzebuje opon od traktora także, jeśli ktoś szuka połącznia świetnej opony zarówno na asfalt jak i w teren to wybór wręcz idealny. Do tego opona bardzo wytrzymała jak do tej pory bieżnik prawie nowy a opona swoje już dostała.

aaaaa

Wczoraj wyjechałem na nich z warsztatu – jak na razie rewela. Mieszkam na wsi – jeżdzę głównie po polnych/leśnych drogach – lekkich szutrach. Na suchym, piaszczystym podlozu trzyma dobrze. Jestem ciekaw jak na blocie – jak się dowiem dodam jeszcze jeden komentarz.

Wojtas

Bardzo dobbra opona na utwardzone trasy. Moim zdaniem nawet w lekkim terenie radzi sobie bez zarzutów. Co do jazdy na asfalcie również w miarę pozytywnie, opona nie hałasuje, auto bardzo dobrze się prowadzi. Jeśli chodzi o BF to jak zwykle klasa sama w sobie.

Bartasss

Trzeba przyznać, że BF jak zwykle trzyma poziom. Auto prowadzi się jak po sznurku, świtnie trzyma na zakrętach, do tego praktycznie niesłyszalne oponki. W sumie ciężko znaleźć mi jakieś minusy, cena bardzo przystępna. Nic tylko kupować :)

leszek

Mówią że to średnia półka ale myślę, że to klasa premium do aut typu SUV lub 4*4. Świetna w błocie - próbowalem juz All terain, Mud terrain i teraz long trail.

Elo

Na mokrej trzymaja bardzo dobrze – nawet przy wjezdzie w koleiny wypelnione woda. Polecam zwłaszcza ze cena jest przystepna

Oskar

Na błocie też dają radę – raz tylko wkopałem się ale nie wymagajmy za dużo od opon szosowych :)

Kazek

Bardzo głośna opona na asfalcie, a gdy asfalt jest mokry śliska się jak na lodzie.

koniu

Bardzo mała ścieralność, świetna przyczepność – gorąco polecam!!!

dariusz_pu

Nie hamuje na mokrym, trudna do wyważenia.

Opinie użytkowników pochodzą z serwisu Oponeo.pl. Gromadzone są w wyniku ankiet posprzedażowych, przeprowadzanych wśród klientów sklepu internetowego. Opinie stanowią wyłączną własność grupy Oponeo.pl S.A.