Testy opon letnich Achilles Platinum

Achilles
Producent Achilles
Model Platinum
Sezon Opony letnie
Achilles Platinum -
ocena kierowców
5/6

Ilość opinii: 4

Opinie o oponie Achilles Platinum

Mariusz B.

Bardzo dobre opony. Jeżeli wezmiemy pod uwagę cenę myślę, że ciężko będzie znaleźć coś lepszego. Opony dobrze sprawują się na suchej jak i mokrej nawierzchni. Ponadto przyzwoicie tłumią nierówności. Nawet przy jeździe ok 90 - 100 km/h są stosunkowo ciche. Polecam!

dino76

Nie mam większych zastrzeżeń do opon, większe prędkości i mokra nawierzchnia to na tych oponach kiepskie połączenie, ale za te pieniążki można na to oko przymknąć. Przejechałem na nich w tym roku ok. 3500 0km, i spokojnie jeszcze kolejny rok na nich pojeżdżę.

tatawesley

Nie ma opon idealnych, a Achilles jest dobrym rozwiązaniem za naprawdę umiarkowaną cenę. Jeżdżę na nich przez 2013 i nie mam im nic do zarzucenia.

Dariusz77

Bardzo dobrej jakości opony. Nie jakaś tam chińszczyzna, których pełno sklepach. Opony Achillesa sprawują się naprawdę dobrze. Ciche, dobra przyczepność, bardzo dobrze sprawują się podczas hamowania na mokrej drodze. Za te pieniądze ciężko znaleźć coś równie dobrego.

Opinie użytkowników pochodzą z serwisu Oponeo.pl. Gromadzone są w wyniku ankiet posprzedażowych, przeprowadzanych wśród klientów sklepu internetowego. Opinie stanowią wyłączną własność grupy Oponeo.pl S.A.