Testy opon całorocznych Sonar N850

Sonar
Producent Sonar
Model N850
Sezon Opony całoroczne
Sonar N850 -
ocena kierowców
4/6

Ilość opinii: 11

Opinie o oponie Sonar N850

Mijas

Przejechalem na tych oponach nie za wiele ale ogólnie w miarę mi pasują. Najlepsza jest cena i to mnie skloniło do zakupu. Opony dobrze odprowadzają wodę więc są bezpieczne i dla mnie to się liczy. Czasami piszczą na zakrętach ale jest ok.

Olek

Bardzo dobra cena, opony przyzwoicie radzą sobie w warunkach zimowych, w obecnych czyli letnich też jest ok. Zaoszczędziłem sporo kasy a opony są na prawdę dobre

Criss

Opona dobrze odprowadza wodę i w miarę radzi sobie ze śniegiem. Opona azjatycka ale nie ma się czego obawiac. Sam sprawdziłem tę oponę i jestem zadowolony.

Janusz

Opony sprawdziły się podczas zimy. Auto użytkowane cały czas i żadnych problemów. Trakcja dobra, ścieralność ok. W tej cenie super

Łukasz Turek

Na pewno nie ma lepszej, bardziej uniwersalnej opony w tej cenie. I na słońcu i w mocnym deszczu - zachowują się pewnie i solidnie.

morfik

Rewelacyjna opona za tą cenę, ma dość ciekawy wygląd, bardzo dobrze trzyma się drogi na suchym, całkiem nieźle też na mokrym.

Patryk

Opona bardzo dobra na mokrą nawierzchnie, na suchym jeszcze lepiej. Pokonałem już na nich ponad 30000 km i scieralność ok

Mateusz Zdrojewski

Bardzo dobra opona na każdą pogodę. Na dodatek nie jest droga więc dla mnie jak najbardziej pozytywna guma.

Marek Dymek

Opona dużo lepsza niż Sailun czy Fortuna. Coraz więcej się ich robi na polskim rynku - o czymś to świadczy.

Karol

Super cena - bardzo przyzwoita opona. Sucho - ok, śnieg - ok, mokro - ok.

Angel

Bardzo dobra opona całoroczna do spokojnej jazdy. Zarówno w warunkach zimowych jak i letnich opona zdaje egzamin. Jeżdżę na nich już drugi rok i jak do tej pory nie miałam z nimi żadnych problemów.

Opinie użytkowników pochodzą z serwisu Oponeo.pl. Gromadzone są w wyniku ankiet posprzedażowych, przeprowadzanych wśród klientów sklepu internetowego. Opinie stanowią wyłączną własność grupy Oponeo.pl S.A.