Testy opon całorocznych Bridgestone Weather Control A001

Bridgestone
Producent Bridgestone
Model Weather Control A001
Sezon całoroczne
Bridgestone Weather Control A001 -
ocena kierowców
5/6

Ilość opinii: 15

Opinie o Bridgestone Weather Control A001

Jan Kowalski

wiosną kupiłem na przód, jesienią na tył - zmiana opon bezcelowa.

artsci

Całość na plus. Jedynym minusem jest hałas przy szybkiej jeździe poza miastem.

Joanna

Bardzo dobre opony w bardzo dobrej cenie. Polecam. Zamierzam kupić następny komplet do swojego drugiego samochodu.

Herflig

Polecam wszystkim zakup tych opon. Przed zakupem przypuszczałem że opona będzie miała dobre parametry przy złych warunkach atmosferycznych ( z uwagi na kształt bieżnika typowo zimowy), to się sprawdziło. Opony idealne trzymanie na śniegu i błocie sprawdziłem w zeszłym tygodniu przy dużych opadach śniegu. Muszę przyznać że opony mnie zaskoczyły pozytywnie z uwagi hałas. Według oznaczeń opony miały być głośne i stawiać duży opór co powinno odbić się niekorzystnie na spalaniu. I tu pełne zaskoczenie, są o wiele bardziej ciche od poprzednio używanych, przeze mnie opon letnich sportowych firmy Danlop. Spalanie jest takie samo bez zmian. Przy jeździe 170km/h samochód prowadzi się pewnie nie pływa ani nie zachowuje się nerwowo na koleinach jak w przypadku poprzednich opon. Ogólnie można powiedzieć że ideał, zobaczymy jak z trwałością na poprzednich oponach zrobiłem 90000km. Zobaczymy ile pojeżdżą te, na razie przejechałem 17000 km i żadnych oznak zużycia nie widać.

Mirosław

Jestem bardzo zadowolony z opon

Marcin

Opony warte polecenia. Korzystam z nich w mieście i poza nim i o dziwo nie mam żadnych uwag. Ciche, żadnego stuku puku.

Marcin

Żadnych uwag!

Michał Amster

Niestety na śniegu i pośniegowym błocie nie sprawdza się już tak doskonale jak mokrej czy suchej nawierzchni. To chyba jedyna wada-jeśli jedzie się spokojnie na śniegu bez gwałtownych ruchów i umiejętnie hamuje, jazda jest znośna, ale zapomnijmy przy tej oponie o gwałtownych przyśpieszeniach lub hamowaniach -bardzo słaba praca opony. W pozostałych warunkach -deszcz,słońce w dowolnej temperaturze wykazuje się bardzo dobrą przyczepnością,doświadczonym kierowcom polecam w 100 procentach

simon

Opony są bardzo dobre. Polecam kolejnym kierowcom.

Tomasz B

Bezproblemowe, dobrze odprowadzają wodę.

miki

opony super polecam.

Michał

dobre opony na miasto i każdą pogodę

Tomasz K.

Pół roku ,10000 km i na oponach nie widać śladów zużycia. Wielosezonowa opona to nie zimówka, lecz daje radę. Na mokrej nawierzchni perfekcyjna. Jeżeli macie ograniczony budżet i kupujecie opony używane lepiej raz na oponeo kupić takie i cieszyć się komfortem jednego wydatku na długo.

Jacek Zaradniak

polecam wszystkim

Pikus

Polecam.