Testy opon całorocznych BFGoodrich G-Grip All Season 2

BFGoodrich
Producent BFGoodrich
Model G-Grip All Season 2
Sezon całoroczne
BFGoodrich G-Grip All Season 2 -
ocena kierowców
5/6

Ilość opinii: 13

Opinie o BFGoodrich G-Grip All Season 2

braszkow

szczerze polecam :)

Paweł

Opona łamiąca stereotyp opony wielosezonowej - cicha, dobrze trzyma się drogi, świetnie auto prowadzi się zarówno w deszczu, jak i w śniegu. Tylko polecać!

Patryk

Nie mam uwag. Super opony.

Andrzej.

Jak na całoroczne opony są ok,obawiałem się ze zimą nie podołają w złych warunkach atmosferyczynych ale zima zaskoczyła nieraz i nie odpusciła do tej pory. 19 marca a warstwa śniegu jest ok, 25 cm i np,wczoraj dalem rade bez problemu wyjechać i spokojnie bez większych, problemówi przejechać ok,30 km w terenie górzysto pagórkowatym i jedynym minusem można by powiedzieć, że na ciepłe są te opony może trochę elastyczne na łuku drogi, ale to jeszcze zalezy od pojazdu w jakim sa zamontowane, droga chamowania napewno jest któtsza na mokrej, jak na suchej nawierzchni.

Daniel

Bardzo fajne opony za rozsądną cenę.

Artur

Opony świetne, cena dobra, nie spodziewałem się, że opony wielosezonowe będą tak dobre.

Marcin

Polecam dla tych, co wybierają wieliosezony.

Sławomir Graś

Przy poprzednich oponach miałem średnie odczucie z warunków prowadzenia auta, skłaniałem się nawet do wizyty u mechanika pod kątem kontroli elementów zawieszenia, jednak po wymianie na nowe opony wszelkie niepokojące sytuacje w trakcie prowadzenia auta minęły. Samochód pewnie trzyma się drogi, delikatnie spadło spalanie i z całą pewnością mogę potwierdzić, że droga hamowania uległa skróceniu. Dziś każdemu polecam te opony.

Zbigniew

Uważam, że opony BfGoodrich jako wielosezonowe nie do końca spełniają moje oczekiwania. W okresie zimowym sprawdzały się dobrze, ale powyżej 20 st. Celsjusza trzeba zachować ostrożność, szczególnie w ciasnych zakrętach. Opona jest zbyt miękka i auto ma tendencję do poślizgu.

Zbigniew

Uważam że opony BfGoodrich jako wielosezonowe nie do końca spełniają moje oczekiwania. W okresie zimowym sprawdzały się dobrze, ale powyżej 20 st. Celsjusza trzeba zachować ostrożność, szczególnie w ciasnych zakrętach. Opona jest zbyt miękka i auto ma tendencję do poślizgu.

Pawsaw

Bardzo przyzwoite opony. Nie dostrzegłem żadnych negatywnych cech.

Kacza

Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Zrobiłem na nich już 4000 km, w tym trasa do Paryża i z powrotem.

Krzysiek

Naprawdę godne polecenia opony. Kolejne też będą BFGoodrich