Zeetex Ice-Plus S200 215/55R17 98 V XL

PRODUCENT
MODEL Ice-Plus S200
ROZMIAR 215/55R17
SEZON zimowe
POJAZD osobowe
INDEKS PRĘDKOŚCI V
INDEKS NOŚNOŚCI 98Przeczytaj opinie o oponie Zeetex Ice-Plus S200

5/6

Ilość opinii: 359

Typ: opona zimowa.

Klasa: ekonomiczna – dobre osiągi w atrakcyjnej cenie.

Bieżnik: asymetryczny – składa się z dwóch części: zewnętrznej i wewnętrznej. Pierwsza umożliwia dynamiczne pokonywanie zakrętów, kolejna odpowiada za szybkie odprowadzanie wody, a więc za bezpieczeństwo na mokrej nawierzchni./p>

Przeznaczenie: samochody osobowe średniej klasy.

Rozmiary: 16-17’’

Informacje o producencie: Zeetex to marka zajmująca się produkcją opon od 2005 roku. Oferta tego producenta jest dostępna na rynkach nawet 85 krajów świata. Zeetex specjalizuje się też w produkcji akumulatorów i smarów.

Opis technologii: Model opony Zeetex Ice-Plus S200 wyróżniają wysokie osiągi na każdym typie nawierzchni zimowej oraz komfort jazdy. Konstrukcja opony pozwala jej na szybkie odprowadzanie wody i błota pośniegowego, co pozytywnie wpływa na prowadzenie opony. Opona jest bezpieczna również na śliskiej nawierzchni. Tworzywo, z którego jest wykonana powoduje, że jest elastyczna, co jest szczególnie ważne przy hamowaniu. Cecha, która zadowoli szczególnie kierowców starających się jak najmocniej chronić środowisko to niskie opory toczenia opony, które powodują, że wykazuje ona dużo mniejszy apetyt na paliwo.