Hankook Icebear W 300 215/65R16 98 H

PRODUCENT
MODEL Icebear W 300
ROZMIAR 215/65R16
SEZON zimowe
POJAZD osobowe
INDEKS PRĘDKOŚCI H
INDEKS NOŚNOŚCI 98Przeczytaj opinie o oponie Hankook Icebear W 300

4/6

Ilość opinii: 17

Hankook Icebear W 300 to opona na sezon zimowy klasy średniej. Koncern Hankook cieszy się coraz większym zaufaniem na rynku europejskim. Opona Hankook Icebear W 300 to opona o asymetrycznej rzeźbie bieżnika, która gwarantuje dobrą charakterystykę trakcji na suchej, mokrej, zaśnieżonej a nawet oblodzonej nawierzchni. Gwarantuje komfort i bezpieczeństwo. Zachowuje przyczepność nawet na śliskiej, oblodzonej drodze. Jej dużym atutem jest atrakcyjna, niska cena.

Hankook Icebear W 300 została stworzona z myślą o miłośnikach dynamicznej jazdy, na co dzień. Na powierzchni opony umieszczono drobne nacięcia lamelkowe w kształcie zygzaków. Uzyskano w ten sposób większą ilość, tzw. gryzących krawędzi, które odpowiadają za przyczepność na śliskiej drodze. Sprawiają, że droga hamowania jest krótsza a ruchy kierownicy są dokładniej przenoszone na jezdnię. Opona gwarantuje wysoką ochronę przed zjawiskiem aqua i snowplaningu. Rzeźba opony Hankook Icebear W 300 zapewnia skuteczne usuwanie wody i błota pośniegowego z powierzchni styku opony z podłożem. Trzy żebra w centrum opony o zróżnicowanej budowie przedzielone są czterema prostymi kanałami obwodowymi. Aby zapobiec ślizganiu się opony w miejscu podczas ruszania i przyśpieszania zastosowano ostre zakończenia klocków i bloków bieżnika. Rzeźba sprawia, że opona Hankook Icebear W 300 gwarantuje szybką reakcję w niebezpiecznych sytuacjach na drodze. Hankook Icebear W 300 jest również cicha. Bloki bieżnika zmniejszają poziom drgań i szumów, co gwarantuje wysoki komfort akustyczny podczas jazdy. Do produkcji bieżnika zastosowano mieszankę gumową wzbogaconą komponentem sylikatowym, który pomaga zachować optymalną miękkość w niskich temperaturach. Dzięki temu tworzywo wykazuje właściwości antypoślizgowe. Guma jest również odporna na ścieranie.

Opona Hankook Icebear W 300 to opona zimowa dla osobowych średniej i wyższej klasy. Przeznaczona jest do użytkowania głównie w ruchu miejskim, jednak równie dobrze radzi sobie na autostradzie. Przeznaczona jest wyłącznie na sezon zimowy. W wyższych temperaturach mieszanka, z której wykonano bieżnik traci swoje właściwości. Icebear W 300 traci woje właściwości w wyższych temperaturach.