Goodride H500 185/70R14 88 T

PRODUCENT
MODEL H500
ROZMIAR 185/70R14
SEZON letnie
POJAZD osobowe
INDEKS PRĘDKOŚCI T
INDEKS NOŚNOŚCI 88Przeczytaj opinie o oponie Goodride H500

3/6

Ilość opinii: 21

Opona Goodride H500 jest oponą letnią z klasy budżetowej, tzw. niskiej. Goodride jest niezależną marką i producentem. Model ten posiada asymetryczny wzór bieżnika, który gwarantuje wysokie walory trakcyjne na drodze każdego typu. Inżynierowie sięgnęli po innowacyjne rozwiązania, co przyniosło rezultat w postaci wygodnej współpracy ze złożonymi, elektronicznymi systemami bezpieczeństwa. Zaletą opony są również wysokie przebiegi oraz wygoda w trakcie jazdy.

Opona Goodride H500 ma wielokierunkową, asymetryczną rzeźbę, na której umieszczono szereg elementów korzystnie wpływających na osiągi na suchej i mokrej nawierzchni. Budowa bieżnika jest unikalna i sprzyja poprawieniu przyczepności w trakcie zakrętów. W centralnej części znajduje się kilka wzdłużnych kanałów i poprzecznych rowków na bokach, które usprawniają wydajne odprowadzanie wody na boki, chroniąc przy tym przed ryzykiem poślizgu hydrodynamicznego. Centralne sekwencje klocków w środkowym obszarze odpowiadają za usprawnienie układu sterującego. Dzięki temu, ruchy kierownicy są przenoszone na drogę z wyjątkową precyzją. Z myślą o wyeliminowaniu zewnętrznego i wewnętrznego hałasu, twórcy zaprojektowali specjalny profil barków oraz ukośne nacięcia, układające się w trójkąt. Taki wzór rzeźby radykalnie ogranicza występowanie szumów. Inżynierowie z Goodride użyli dodatkowej warstwy gumy pod wierzchnią warstwą bieżnika za sprawą czego produkt nie jest tak narażony na deformację. Oprócz tego, redukcji ulegają drgania, które bez dodatkowej warstwy gumy pojawiałyby się w trakcie jazdy po nierównej drodze. Opona Goodride H500 powstała na bazie nowoczesnej mieszanki gumowej posiadającej związki krzemionki. Tworzywo te jest odporne na wysokie temperatury, będące rezultatem tarcia bieżnika o grunt. Obecność krzemionki wpływa korzystnie na jazdę na mokrej nawierzchni, chroniąc przed poślizgiem. Ponadto, opona Goodride H500 zachęca walorami estetycznymi.

Opona Goodride H500 służy do samochodów osobowych w klasie średniej. Sprawdza się w niewielkich, miejskich samochodach typu hatchback oraz kompakt. Produkt ten zapewnia wysoki komfort oraz bezpieczeństwo w trakcie jazdy. Niskie opory toczenia i solidna przyczepność na zakrętach to korzyści wynikające z zastosowania asymetrycznego bieżnika.