Testy opon zimowych Zeetex WV1000

Zeetex
Producent Zeetex
Model WV1000
Sezon Opony zimowe
Zeetex WV1000 -
ocena kierowców
5/6

Ilość opinii: 41

Opinie o oponie Zeetex WV1000

Krzysiek

Jestem zadowolony, polecam.

RAFAŁ

Opony godne polecenia, dobra cena, dobra jakość.

Przemysław Pochmara

Jak na razie opony spisują bardzo dobrze, mam takie same kupione do busa osobowego VW T4 , przejechałem na nich około 20 000 tys. kilometrów przez zeszły sezon i nie widać za bardzo zużycia opony. Według mnie opony są super i mogą śmiało konkurować z oponami z wyższej półki, jestem przekonany, że jeśli cena zbytnio nie podskoczy, to w przyszłym sezonie letnim też kupię te opony do Seata żony.

Marcin

Opony kupiłem do dostawczego trafica i spisują się świetnie. Minionej zimy parę razy śnieg zaskoczył drogowców, ale nie mnie. Opony świetnie sobie radzą w śniegu i w błocie pośniegowym, polecam na trasę i do miasta.

Jan

Opony założone jesienią z powodu uszkodzenia letnich. Sprawdzają się jak powinny, jeżdżą, hamują. Nie czuję, żeby było z nimi cos nie tak. Zimy nie ma, więc nie wypowiadam się co do warunków zimowych. W codziennym użytku w busie sprawdzają się bez zarzutu.

Arek

Za tą cenę..., najlepszy możliwy wybór.

Bogda

Z zakupionych opon jestem bardzo zadowolona, kolejny raz kupione w OPONEO, polecam ;-)

eko-util

Słaba trwałość opon - jeden sezon i nadają się do wymiany.

Krzysiek

Za tę cenę są ok.

PATRYCJA

Opony za przystępną cenę, przy dużej liczbie kilometrów opony jakiejkolwiek firmy wytrzymują jeden sezon, nie ma sensu przepłacać.

Grzegorz

Opona za tę cenę bardzo dobra.

T.Szewerniak

Letnie są super a zimówki niezłe.

Krzysztof

Warte zakupu, przystępna cena, towar dobrej jakości.

Przemysław Wojnarowski

Opona wykonana z dobrego materiału, wytrzymała, niehałasująca. Polecam wszystkim, którzy cenią sobie bezpieczną jazdę. Jeżeli nic się nie wydarzy będę inwestował w opony tej klasy.

martiSPEED

Napewno będzie to następny zakup.

Rene

Lepiej częściej wymieniać tańsze opony niż markowe zajeżdżać do końca.

Wieslaw

Mogę polecić na zimowe warunki. Bezproblemowe podjazdy w górach, bardzo dobra trakcja, trochę głośne ale da się wytrzymać.

Buczek

Rozsądny zakup.

rafii

Opony bardzo dobrze się sprawują. Polecam wszystkim. Zmierzam w przyszłości zakupić takie same opony.

Andrzej

Polecam. Dobre opony za rozsądną cenę. Nie oceniam trwałości, ponieważ za mało przejechałem. Wyglądu też nie oceniam, ponieważ nie kierowałem się wyglądem podczas zakupu.

roman

Jak na tę cenę to dobre opony.

alex-opole

Opony dobre, wygląd ładny, wzór przeciętny, ale ścieralność bardzo wysoka, szkoda że tylko na jeden sezon. Myślę, że przejdę na opony całoroczne.

Norbert

Byłem zaskoczony, że tak budżetowe opony dają sobie radę na często nie odsniezonych, czy oblodzonych wiejskich drogach.

Jacek Jawień

Kolejny raz kupuję tę markę opon i jestem bardzo zadowolony. Opony wytrzymują praktycznie bez problemu cały sezon. Nie żałuję ich od ciężaru, więc i nie robią dużego hałasu. Dobra jakość jak za tę cenę. Polecam.

MARCIN

Za tę cenę dobra opona. Jedyny duży mankament to, że szybko się ścierają.

Opinie użytkowników pochodzą z serwisu Oponeo.pl. Gromadzone są w wyniku ankiet posprzedażowych, przeprowadzanych wśród klientów sklepu internetowego. Opinie stanowią wyłączną własność grupy Oponeo.pl S.A.