Testy opon zimowych Yokohama GEOLANDAR I/T G072

Yokohama
Producent Yokohama
Model GEOLANDAR I/T G072
Sezon Opony zimowe
Yokohama GEOLANDAR I/T G072 -
ocena kierowców
5/6

Ilość opinii: 2

Opinie o oponie Yokohama GEOLANDAR I/T G072

Bodzenty

Nie polecam. Opony powodują wibracje całego samochodu pow 80km/h z trudem dały się wyważyć. Zmiana felg nic nie pomogła - tylko koszty. Pozytywne opinie przez które je nabyłem pisano chyba na zlecenie producenta. Hamowanie na śniegu daje wrażenie jazdy z ciężką przyczepą, trzymanie boczne brak, lepsze na błocie pośniegowym, mokrym, i ubitym śniegu były letnie BFGoodrich. Po 40tya. nie sądzę abym kupił "dalekowschodnie podróby". Będę reklamować opony. Tymczasem wróciłem do letnich bo 85km/h to trochę mało dla mojej ponad 4l benzyny. Yokohama Geolandar I/T nie polecam.

Jj

Mam je dwa sezony, jestem bardzo zadowolony. Po 16 tyś km zniknęło 2 mm opony z początkowych 11,4 mm. Rewelacyjne na ośnieżonych i oblodzonych drogach, trochę gorzej w kopnym śniegu. Nieco głośniejsze od letnich BridgeStonów HT i duużo cichsze od BFG Mud Terrain KM2

Opinie użytkowników pochodzą z serwisu Oponeo.pl. Gromadzone są w wyniku ankiet posprzedażowych, przeprowadzanych wśród klientów sklepu internetowego. Opinie stanowią wyłączną własność grupy Oponeo.pl S.A.