Testy opon zimowych Metzeler FeelFree Wintec

Metzeler
Producent Metzeler
Model FeelFree Wintec
Sezon Opony zimowe
Metzeler FeelFree Wintec -
ocena kierowców
5/6

Ilość opinii: 5

Opinie o oponie Metzeler FeelFree Wintec

Mega

Uwielbiam je i korzystam z nich przez cały rok. Świetna na mokrej nawierzchni i doskonała przyczepność na londyńskich ulicach. Nie mialem żadnych problemów. Zużycie jest trochę szybsze niż w przypadku innych opon, ale za tą cenę nie ma problemu.

Sysgone

Jeździłem na nich dopóki śnieg na nie spadł, na suchym, czy mokrym trzymają się idealnie.

Ernesto

Metzeler FeelFree Wintec mam w moim Suzuki Burgman 650, jak dotychczas jestem zadowolony. Po prostu trzeba poczekać i zobaczyć, co jak będzie po 5000km.

Sysgone

Porównując z IRC lub Michelin CityGrip, zdecydowanie lepsza, zarówno na suchej, jak i na mokrej nawierzchni. Jeździłem od -15*C do +35*C i w każdych warunkach zachowywała się bardzo przewidywalnie i stabilnie. Minusem może być szybsze zużycie - oceniam, że starczy na 15-18k km średnio dynamicznej jazdy na maksi skuterze.

jean loup 69

Na moim SW-T600 jest to najlepsza opona jaką miałem zamontowaną. Tymczasem zdarzyło mi się zamontować Dunlop Scoot Smart (niezłe) Michelin Power Pure (dobre na suchym, ale nie na mokrym i przyczepne podczas jazdy miejskiej) i żadna z tych opon nie umywa do METZELER FeelFree Wintec

Opinie użytkowników pochodzą z serwisu Oponeo.pl. Gromadzone są w wyniku ankiet posprzedażowych, przeprowadzanych wśród klientów sklepu internetowego. Opinie stanowią wyłączną własność grupy Oponeo.pl S.A.