Testy opon zimowych Hifly Winter Transit

Hifly
Producent Hifly
Model Winter Transit
Sezon Opony zimowe
Hifly Winter Transit -
ocena kierowców
3/6

Ilość opinii: 10

Opinie o oponie Hifly Winter Transit

Wojciech

Super opony

milk

Na takich tanich chinolach droga hamowania będzie dłuższa o ca najmniej 25% a o t onam przecież nie chodzi. Ludzie zrozumnie wreście że nie mam nic za darmo.

Yatzky

Zakup dobry dla tych co chca coś nie coś zarobić z AC ..po założeniu ich wyrażnie wzrosną na to szanse .Tylko pamietajcie nie będzie zmiłuj jak już będziecie mieli je na samochodzie...hamujem a samochód jedzie jedzie ..

Marek GTI

Ludzie czesto pisza ze nie warto przepłacac za markowe produkty a ja uwazam ze szczegolnie jezeli chodzi o opony i to zimowe to jak najbardziej warto zaplacic wiecej za bezpieczenstwo. Po co mi opony na ktorych pierwsza zimowa aura spowoduje ze bede sie obawial na nich podrozowac i bede sie zastanawiał czy dojade do celu czy nie.

głosuję na UK

Kontakt samochodu z podłożem odbywa się tylko za pośrednictwem opon i dlatego ważne jest aby były to dobre jakościowo produkty. Zimą jest to szczególnie ważne jak nie najważniejsze w codziennym użytkowaniu. Pamiętajcie BEZPIECZEŃSTWO NA PIERWSZYM MIEJSCU a nie kasa dlatego nie stanowcze NIE takim produktom

jarqu1

Opony takie jak te producentów marek z dalekiego wschodu są poddawane zupełnie innym kontrolom jakości. Żeby zdobyć rynek liczy się tylko cena i stąd też jakość idzie na drugi plan. Miałem takie 2 sztuki i po miesiącu wywaliłem na śmietnik.

INI

Niby zimówka a od razu zakopuje się w śniegu. Podobna przyczepność jest na mokrej drodze. W miare jak ubywa bieznika slabnie przyczepnosc, takze moze byc tylko gorzej

QbusPooh

Założylem te opony i nie moge wjechac pod byle górke. Tragedia te gumy, jak tylko napada więcej śniegu to bez saperki ani rusz.

ulja

Bardzo dużo zależy od producenta, bieżnika, składu mieszanki a to jak wiadomo idzie w parze z cena. Im jest taniej tym gorszej jakosci otrzymujemy produkt . W tym przypadku jest taka sama zależność .

adrisn

Chińczycy jednak potrafią robić porządne rzeczy lepiej się sprawuje niż michelin mojego ojca.

Opinie użytkowników pochodzą z serwisu Oponeo.pl. Gromadzone są w wyniku ankiet posprzedażowych, przeprowadzanych wśród klientów sklepu internetowego. Opinie stanowią wyłączną własność grupy Oponeo.pl S.A.