Testy opon letnich Yokohama GEOLANDAR H/T

Yokohama
Producent Yokohama
Model GEOLANDAR H/T
Sezon Opony letnie
Yokohama GEOLANDAR H/T -
ocena kierowców
4/6

Ilość opinii: 4

Opinie o oponie Yokohama GEOLANDAR H/T

Leszek

Jeżdżę kilkadziesiąt lat. Wiele po terenie.. Odpukać w niemalowane drewno, ale jak dotąd nie zdarzyło się abym był tak zadowolony z jazdy na bądż co bądż terenowych oponach. Na szosie przy szbkości nawet 150 km/h wydaje się, że jadę 100/h. Są ciche, doskonale trzymają się drogi. hamowanie dobre, na mokrym nie ustępują sam. osobowym znanych firm. Słowem jestem mile zaskoczony. Jeżdżę Mitsubishi Pajero 3500 benzyna/gaz. Opony zimowe kupię chyba też Yokohama GEOlLANDER IT. życzę wszystkim kierowcom rozsądku za kierownicą, aby bezpiecznie przejechali tyle co ja w swoim życiu. A prawo jazdy robiłem w styczniu 1947 roku w Szczecinie.

Tomek

Opony mogą się wydawać drogie, ale co drogie to tanie. Praktycznie żadnych śladów zużycia po przejechaniu 28 000. Polecam to 4 komplet, który zdzieram ale pierwsze tej marki i chyba najlepsze.

p

Opona tragiczna. Brak trzymania bocznego, brak trzymania na mokrym. Opona zaskakuje na zakretach i uznalbym ja jako bardzo niebezpieczna. Nie polecam!

Opinie użytkowników pochodzą z serwisu Oponeo.pl. Gromadzone są w wyniku ankiet posprzedażowych, przeprowadzanych wśród klientów sklepu internetowego. Opinie stanowią wyłączną własność grupy Oponeo.pl S.A.