Testy opon letnich Yokohama E70D

Yokohama
Producent Yokohama
Model E70D
Sezon Opony letnie
Yokohama E70D -
ocena kierowców
5/6

Ilość opinii: 8

Opinie o oponie Yokohama E70D

Tomasz Piotrowicz

Jeżdzę już 4 sezon na tych oponach, nie szaleję ani nie cuduję na drodze, ale jeszcze nigdy mnie nie zawiodły. Gdybym miał je zmieniać, raczej na tę samą markę. Sprzedaż niska, bo koncern w Europie niezbyt popularny, ale warto poczytać i sprawdzić, jaka jest jej prawdziwa wartość.

maniak

Ta opona jest genialna! Kto wcześniej jeździł na Yokohamie ten wie o czym mowie. Od czasu jak pierwszy raz się przejechałem na oponie tej marki już nie kupiłem żadnej innej, one sa po prostu najlepsze!

Marek Tomaszek

Ku mojemu zdziwieniu przejeżdzałem przez kałużę i w ogóle nie czułem wody. Kiedyś nawet żonę ochlapałem przez przypadek :D. Jak dla mnie na pewno lepsze niż przereklamowane Dunlopu albo Goodyear'y.

grzelak@72

Wyjeździłem nimi solidne dwa sezony. Prawie całą Europę zjeździłem i nie zawiodły ani razu, a kamienie i gałęzie się zdarzały, oj zdarzały. Klasa światowa - wiadomo.

Rysiek

Solidna japońska produkcja, opona na suchej nawierzchni idzie jak po szynach. Wodę z kolein odprowadza wręcz perfekcyjnie, do tego jest bardzo cicha i komfortowa

hycek197205

Na starych oponach myślałem, że wymiana hamulców nic nie dała. Dopiero przy Yokohamach przekonałem się co znaczy krótka droga hamowania.

Mazda 300KM

Genialna opona, nie ma co się rozpisywać, najlepsza w każdym aspekcie!

lawyer

Opona godna polecenia, szukam do dokupienia i stąd wizyta tutaj bo niestety jedna uległa uszkodzeniu - nie wina opony ale dziur w drodze, i tak jestem zadowolony, że puściła opona (małe wybrzuszenie z boku opony) a nie felga; oczywiście nie testowałem opony letniej na sniegu i lodzie :-)

Opinie użytkowników pochodzą z serwisu Oponeo.pl. Gromadzone są w wyniku ankiet posprzedażowych, przeprowadzanych wśród klientów sklepu internetowego. Opinie stanowią wyłączną własność grupy Oponeo.pl S.A.