Testy opon letnich Minerva EMI ZERO HP

Minerva
Producent Minerva
Model EMI ZERO HP
Sezon Opony letnie
Minerva EMI ZERO HP -
ocena kierowców
5/6

Ilość opinii: 10

Opinie o oponie Minerva EMI ZERO HP

Alex M

Jestem rozczarowny bo były już bardzo zużyte po 10000 km.

F C

bardzo dobra jakość/cena. Zalecany dla osób takich jak ja,

tl

przez pierwsze dwa miesiące śmierdziały jak chińskie trampki, więcej wad nie zauważyłem. Trwałością (ścieranie) przewyższają znacznie droższe opony

piotr

ekonomiczna do spokojnej jazdy

Piotr Machnicki

Kupiłem opony Minerva ze względu na cenę. Jednak jazda na nich jest dla mnie miłym zaskoczeniem. Małe opory toczenia, cichy bieg i dobra przyczepność w każdych warunkach to właśnie to czego od opony trzeba oczekiwać. Choć styl mojej jazdy jest generalnie spokojny były chwile, że w nagłych sytuacjach czułem się pewnie.

Mirko

Dobra odporność opony na suchej i mokrej nawierzchni

ziggy

Zdecydowanie tak dobre, jak opony topowych marek, dostarczona w ciągu kilku dni, nawet szybciej niż oczekiwałem, po dopasowaniu są codziennie przez moją żonę....powiedzmy ze jeździ niezbyt wolno i odstożnie, jeżdżę szybciej, sprawdza się na suchej i mokrej nawierzchni bez problemów.

Vale

Tak dobrych opon za niską cenę się nie spodziewalem. Polecam, na tych oponach jeździ sie jak na oponach znanych marek, ale za niską cenę.

mareczek1303

Jestem bardzo zadowolony. Bardzo dobra opona w atrakcyjnej cenie. Moim zdaniem nie warto przepłacać, żeby mieć na oponie napis znanej firmy, skoro opona mniej znanej firmy spisuje się identycznie, a koszt zakupu o połowę mniejszy.

giampaolo vicini

Jestem zadowolony z jakości opon, dobra cena, zdecydowanie polecam

Opinie użytkowników pochodzą z serwisu Oponeo.pl. Gromadzone są w wyniku ankiet posprzedażowych, przeprowadzanych wśród klientów sklepu internetowego. Opinie stanowią wyłączną własność grupy Oponeo.pl S.A.