Testy opon letnich Metzeler Racetec RR

Metzeler
Producent Metzeler
Model Racetec RR
Sezon Opony letnie
Metzeler Racetec RR -
ocena kierowców
5/6

Ilość opinii: 4

Opinie o oponie Metzeler Racetec RR

Matt Shaw

Używane są do sezonowych wyścigów. Opona ma doskonałą przyczepność boczną i daje dobry feedback podczas jazdy. Gorąco polecam w parzez z Diablo Supercorsa Kolejną imponującą oponą jest ContiRace Attack, warta wypróbowania tak samo jak Metz i Pirelli.

Troggy

Doskonała przyczepność. Jedynym minusem jest to że są bardziej podatne na zmiany temperatury i rozdarcia. Były używane tylko na wyścigi, nie uzywałem ich na drodze.

Meddy

Używałem tych opon na torze w tym roku. Jeździłem 3 dni na torze i te opony radzą sobie super na torze, na razie nie znalazłem ich granic mozliwości. Dają pewność w hamowaniu.

Paul371

Doskonała opona doskonale nadaje się do zastosowania w ruchu ulicznym i na torze! Na ulicy ma doskonałą trwałość, spokojnie ponad 4500km łącząc z jazdą na torze. Jest to dobry kompromis dla miłośników ścigania pod względem wydajności i przyczepności. Miałem je zamontowane już dwa razy i myślę, że będę nadal je stosował.

Opinie użytkowników pochodzą z serwisu Oponeo.pl. Gromadzone są w wyniku ankiet posprzedażowych, przeprowadzanych wśród klientów sklepu internetowego. Opinie stanowią wyłączną własność grupy Oponeo.pl S.A.