Testy opon letnich Heidenau K65

Heidenau
Producent Heidenau
Model K65
Sezon Opony letnie
Heidenau K65 -
ocena kierowców
5/6

Ilość opinii: 4

Opinie o oponie Heidenau K65

3pitter

Szukając opon 16calowych rozczarowałem się innymi japońskimi oponami, Heidenau jest lepsza niż oczekiwałem.

Bazza

Wydaje się, że to dobre opony w rozsądnej cenie. Nie miałem wystarczająco dużo czasu, aby je w pełni sprawdzić z powodu strasznej pogody

Luis

mam te opony już po raz 3 i jestem zdumiony ich żywotnością. Warte swojej ceny.

Lubelak

Założyłem do motocykla komplet. Przód 100/90/19 tył 140/19/15. Motocykl kawasaki EN450 LTD. Przejechałem już w sezonie ok. 2.000km. Na początku miałem problem z wyważeniem. Przód 10 gramów, tył masakra. 120, 150, no jest 55 gramów. Tył trzeba dać do kontroli. Nawet była wyważana sama wyważarka. Co mogę napisać. Nigdy więcej używanego złomu nie założę. Inna jazda. Jeżdżę turystycznie nie szaleję. W tamtym roku byłem na Kresach na starych oponach w tym ta sama trasa (1.000km) na nowych. Niebo a ziemia. Inna jazda. .Dziury, tłuczeń, grys, tarka, szutr, stare dziadostwo nie daje rady. W ulewnym deszczu nie jechałem. Polecam z czystym sumieniem zwłaszcza że ceny przystępne.

Opinie użytkowników pochodzą z serwisu Oponeo.pl. Gromadzone są w wyniku ankiet posprzedażowych, przeprowadzanych wśród klientów sklepu internetowego. Opinie stanowią wyłączną własność grupy Oponeo.pl S.A.