Testy opon letnich Heidenau K60 Scout

Heidenau
Producent Heidenau
Model K60 Scout
Sezon Opony letnie
Heidenau K60 Scout -
ocena kierowców
5/6

Ilość opinii: 43

Opinie o oponie Heidenau K60 Scout

wajdek

Świetne opony dualowe dla leniuchów, którym nie chce się zmieniać opon i nie zapuszczają się w ciężki teren.

Pat

Do 140 km/h komfortowe i dobra sterowalność

Simone

Prawie 5000 mil na tych oponach i wciąż wyglądają jak nowe. Jeździłem na różnych drogach - autostrady, Alpy, doskonałe opony do dużego motocykla, musisz je kupić!

Tomasz

Świetnie tłumią nierówności. Są ciche. Poczucie trzymania na zakrętach jest bardzo dobre. Nie wiem jak będzie ze zużyciem bieżnika, a potem z trakcją. Na początku użytkowania mimo sporej ceny polecam.

Pasquale

dopuszczalny hałas do 80-90 km/h potem jest odczuwalny bardziej

Bob

Dobre opony. Odporne na ścieranie, dobre na drodze i ciche. Bardzo dobre na off road, w suchych warunkach (nie wypróbowałem ich na mokrym). Prezentują się doskonale.

Nicola

przy spokojnej jeździe jest dobrze, za tą cenę ok.

Daz

Używałem tych opon przed dłuzszą podróżą, zużycie opon było ok jeżeli chodzi o ten dystans, jednocześnie dobre osiagi off road.

Michele

Z BMW F800GS na asfalcie mam więcej czucia niż z poprzednimi oponami (Next), na off-road nie próbowałem

Nico

Zachowują się bardzo dobrze

Max

NIe znajdę doskonalszych opon do mojego KTM 990 Adventure S, są dość dobre do turystyki, opony sa bezpieczne tylko przednia ma tendencję na śniskiej nawierzchni do uciekania, ale nie można oczekiwać zbyt wiele. Nawet na mokrym asfalcie zawsze są dobre. Wydają się nieco głośne przy 110-120 km/h, ale nie nadmiernie. Doskonała trwałość, po 11 000 zmieniłem je bardziej z kaprysu niż z konieczności, zrobiłyby jeszcze przynajmniej 5000 km. Mimo niskiej ceny są naprawdę dobre.

PolskaJazda

POLECAM

Gilles

To dobre opony, jestem zadowoleni z usług Oponeo

Lou

Kupiłem opony do jazdy na szutrze, śniegu i mokrej nawierzchni, a okazały się doskonałe na suchej jezdni. Ciche.

Marco

mam tę oponę na innych motocyklach, dają dobrą przyczepność, szczególnie podczas szczególnie intensywnych opadów deszczu

Emanuele Vissani

Opony testowane w mieście, na autostradach i trasach off-road. Dobre na wszystkich nawierzchniach oprócz błota, ale są kompromisem. Wady tych opon to hałas i wibracje na bardzo niskich obrotach, ale można się przyzwyczaić.

mola Piotrków Tryb.

Opony w mojej opinii do jazdy 60% po drogach utwardzonych i 40% w umiarkowanym terenie.

Gumis

Długie życie opony, bardzo dobra przyczepność na suchym, przejechałem 10k mil i nadal mam połowę bieżnika.

paolo

Kupiłem te opony do użytku zimą głównie na wyjazdy. Muszę powiedzieć, że zrobiły swoją pracę wraz z nadejściem wysokich temperatur i zachowywały się dobrze w tych warunkach.

Dean leigh

Polecam te opony każdemu, kto będzie na trasie i na off roadzie

Andreino

Zamontowałem je i pierwsze wrażenie było takie sobie, wydawało mi się nie będę w stanie jechać na motocyklu! Na każdym kroku myślałem żeby sie nie zabić ... Po tysiącu kilometrów okazały się o wiele lepsze, bardzo zwinne i przyczepne na zakrętach. Na gruntowych drogach zachowywały się dobrze, dobrą przyczepność zarówno z przodu jak i z tyłu. W miarę upływu czasu i sprawdzają się dobrze, niektórzy znajomi doszli nawet 20k km. W przeciwieństwie do poprzednich opon (miałem Metzeler TOURANCE), k60 nie są oponami radialnymi i różnicę można zauważyć, (przynajmniej na moim motocyklu), z tym, że przy najwyższych prędkościach i hamowaniu na granicy. Nawet na autostradzie przy prędkości ponad 150-160 km/h kierownica ma tendencję do skręcania... . Jednak do turystycznej jazdy opony zachowują się dobrze zarówno na asfalcie i jak i nawierzchni gruntowej.

Marco V.

Dość dobre w każdych warunkach, zarówno na asfalt i off-road opony są doskonałe. Bardzo trwałe, pokonałem dystanse przekraczające 10.000 km.

fraoni gavino

dobre dla tych, którzy często zmieniają opony, być może asfalt o temp. 60 stopni na Sardynii je szybko zniszczył.

Alex

Do mojego Tigera nie kupię innych, te opony są bezpieczne.

Wol

Moja jazda to głównie dojazdy do pracy, 38 mil dziennie do i z Londynu oraz kilka raz w roku dłuższe podróże na moim R1200GSA po Europie (od maja w Mont Saint Michel, w ubiegłym miesiącu Praga i Berlin). Przerzuciłem się na Heidenau kiedy kupiłem moj motocykl w 2014 i od tego czasu przejechałem prawie 9000 mil. Doskonła opona która się sprawdza na suchej i mokrej nawierzchni. I nie jest zauważalnie głośna.

Opinie użytkowników pochodzą z serwisu Oponeo.pl. Gromadzone są w wyniku ankiet posprzedażowych, przeprowadzanych wśród klientów sklepu internetowego. Opinie stanowią wyłączną własność grupy Oponeo.pl S.A.