Testy opon letnich Fulda CONVEO STAR

Fulda
Producent Fulda
Model CONVEO STAR
Sezon Opony letnie
Fulda CONVEO STAR -
ocena kierowców
5/6

Ilość opinii: 14

Opinie o oponie Fulda CONVEO STAR

Patol

Mam duży samochód więc potrzebowałem bardzo wytrzymałej opony. Fulda jest wg mnie najbardziej wytrzymała. Zauważyłem nawet niższe spalanie przy dużym obciążeniu. Dobrze amortyzuje jakieś nierówności na drodze. Nie piszczy co zauważyłem przy użytkowaniu tańszych opon.

Marian

Mam już dość stare auto co za tym idzie wiele tysięcy kilometrów za mna. Nigdy nie jeździłem na lepszej oponie. Świetnie trzyma się drogi, dobrze trzyma na zakrętach. Zużycie jak to w dostawczych ale zauważam, że po ponad 10 tys km bieżnika jest jeszcze na kolejne 10.

norek

Mieszanka zastosowana jest idealnym rozwiązaniem dla dostawców. Bardzo niskie zużycie przy obojętnie jakim obciążeniu. Jednocześnie nie jest za głośna nawet przy większych prędkościach. Na mokrej nawierzchni dobrze trzyma na zakrętach.

roman

Głośno szumią

Mic

Opona początkowo była dość śliska, wręcz miotało autem na zakrętach. Po przejechaniu 5-7 tys. km. wszystko się ułożyło. Niska ścieralność, dobrze znosi obciążenie i słabe drogi.

Ewa

Opony bardzo dobrze sprawdzają się w warunkach trudnych na drogach polnych i szosie

TOMEK

Wszystko gra, cena do jakości super

Olek

Ok.

EWA GWIŻDŻ

OPONA WYKORZYSTYWANA W CIĘŻKICH WARUNKACH, SPRAWDZA SIĘ BARDZO DOBRZE I W BŁOCIE, I NA ŚNIEGU, I NA WODZIE.

Opinie użytkowników pochodzą z serwisu Oponeo.pl. Gromadzone są w wyniku ankiet posprzedażowych, przeprowadzanych wśród klientów sklepu internetowego. Opinie stanowią wyłączną własność grupy Oponeo.pl S.A.