Testy opon letnich Achilles Multivan

Achilles
Producent Achilles
Model Multivan
Sezon Opony letnie
Achilles Multivan -
ocena kierowców
4/6

Ilość opinii: 7

Opinie o oponie Achilles Multivan

super opona polecam

super opony sprawdzone polecam.

Grzegorz

idealne opony do samochodu, który dużo "pracuje" a kierowca ma na kilka sezonów spokój i nie musi myśleć o następnych oponach.

Robert

3 - srednia

jarek

Opona godna polecenia w przystępnej cenie, stosunek jakości do ceny jest bardzo zadowalajacy i nie odbiega znacząco od opon markowych gdzie cena jednak jest bardzo nieprzystepna.

Chudy

Opony całkiem dobre, mają tylko jedną wadę: przy dużym deszczu na asfalcie lekko się uślizgują w łukach.

Tomek.

Bardzo przyzwoite na suchej nawierzchni, na mokrym asfalcie słabo trzymają w zakrętach. Bardzo tanie w zakupie - to główna ich zaleta i tylko dzięki temu mogę je polecić.

Tomek.

Używam tych opon na busach 9 osobowych przejeżdżających dziennie od 200 do 300 km z kompletem pracowników. Po 1 sezonie ok 40 000 km (każdy bus) zużycie na zadowalającym poziomie. Opona dosyć komfortowa na nierównościach ponieważ jest dosyć miękka jak na letnią. Auta dużo jeżdżą po budowach i żadne nie złapało"kapcia", więc mogę powiedzieć ,że są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Prowadzenie na suchej nawierzchni bardzo dobre, natomiast gdy spadnie deszcz spada do poziomu "żenujący". Jazda po mokrym asfalcie z prędkością powyżej 120 km/h jest dosyć ryzykowna, natomiast zakręty pokonuje się z duszą na ramieniu ( nie jest to tylko moja opinia) opony mają katastrofalne trzymanie boczne. Mógłbym je polecić gdybym jeździł po Hiszpanii. Lepiej dołożyć 300 zł do kompletu, kupić Uniroyale Rain Max 2 i nie bać się o życie.

Opinie użytkowników pochodzą z serwisu Oponeo.pl. Gromadzone są w wyniku ankiet posprzedażowych, przeprowadzanych wśród klientów sklepu internetowego. Opinie stanowią wyłączną własność grupy Oponeo.pl S.A.