Testy opon całorocznych Torque TQ025

Torque
Producent Torque
Model TQ025
Sezon Opony całoroczne
Torque TQ025 -
ocena kierowców
5/6

Ilość opinii: 9

Opinie o oponie Torque TQ025

Dg

Jak za tak małe pieniądze to jest dobra opona.

Marcin

Opony sprawują się świetnie zarówno zimą, jak i na wiosnę! Uważam, że szkoda kasy na opony klasy premium, bo wcześniej na takich jeździłem...Opony Torque są wręcz idealne pod każdym względem i do każdych warunków drogowych, a robię długie trasy Polska – Niemcy, jak i również dojeżdżam do pracy 30 km w jedną stronę, także są sprawdzone w każdych warunkach i są po prostu rewelacyjne! POLECAM!

Boguslaw Szurmiak

Sprawują się dobrze na wszystkich nawierzchniach.

A.motyl.445@wp.pl

Polecam te opony. Ciche i bardzo dobrze się trzymają nawierzchni mokrej i oblodzonej.

Sławomir

Opony rewelacyjne na każdą porę roku, po co przepłacać za opony znanych producentów, jestem bardzo zadowolony – opona spisuje sie dobrze i w portfelu więcej kasy. polecam.

Prochu

Opona może lekko głośna, ale powyżej prędkości ok. 90 km/h zagłusza ją szum powietrza. Opona prawie niemożliwa do wprowadzenia w poślizg na mokrej nawierzchni podczas gwałtownego hamowania. Abs praktycznie się nie włącza. Polecam. Moje kolejne opony będą tego samego typu.

LR

Udany zakup, polecam opony do codziennego użytku.

Mariusz

W tej cenie super.

Adam Majewski

Dobry zakup

Mariusz Cemka

Dobra opona w dobrej cenie.

Opinie użytkowników pochodzą z serwisu Oponeo.pl. Gromadzone są w wyniku ankiet posprzedażowych, przeprowadzanych wśród klientów sklepu internetowego. Opinie stanowią wyłączną własność grupy Oponeo.pl S.A.