Testy opon całorocznych Minerva EMI ZERO 4S

Minerva
Producent Minerva
Model EMI ZERO 4S
Sezon Opony całoroczne
Minerva EMI ZERO 4S -
ocena kierowców
4/6

Ilość opinii: 2

Opinie o oponie Minerva EMI ZERO 4S

Krzynek

Opony jak na swoją cene super. Dzięki dość ciekawemu bieżnikowi nadają się i na miasto, jak i też w lekki teren. Mimo tego, że mam je na freelanderze gdzie samochód jest dość ciężki to nigdy nie udało mi się utknąć w błocie. Gorąco polecam!

pirazzi renzo

Jeśli na co dzień w normalnych sytuacjach i w normalnych warunkach drogowych jazdy, sprawują się bez większych problemów, to inna historia jest, gdy jedziemy w śliskim terenie (głównie deszczu), bezpieczeństwo spada (na drogach gruntowych). Tylko moje zdolności (zrobiłem kilka szkół jazdy), pozwoliły mi, zapanować nad samochodem. Samochód szarpnął mną nawet przy niskich prędkościach, a w jednym przypadku utrzymałem samochód na jezdni kosztem bezpieczeństwa. Nie polecam tego typu opony dla tych, którzy często korzystają z samochodu w krytycznych warunkach pogodowych.

Opinie użytkowników pochodzą z serwisu Oponeo.pl. Gromadzone są w wyniku ankiet posprzedażowych, przeprowadzanych wśród klientów sklepu internetowego. Opinie stanowią wyłączną własność grupy Oponeo.pl S.A.