infolinia: 0801 11 43 43

Infolinia

0801 11 43 43

Doradzimy w wyborze opon i felg!

Infolinia czynna jest w godzinach:
Pn - Pt - 7.00 - 22.00
Sb - Nd - 8.00 - 18.00

Testy opon zimowych Goodyear ULTRA GRIP

Goodyear ULTRA GRIP

ocena łączna: (skala ocen: 1-6)

3

ilość opinii: 1 - przeczytaj opinie

Ten model opony jest dostępny w aktualnej ofercie sklepu

Opinie o oponie Goodyear ULTRA GRIP

strona 1 z 1
ocena

5

seboo

W mojej Toyocie od zeszej zimy, bardzo dobre. Drugi sezon zimowy przelatam bez problemu. Po przebiegu 30 tkm nie widać znacznego zużycia. Doskonala na mokrą i śliską nawierzchnie.

ocena

5

Jack

opony bardzo dobre ,nie huczą podczas jazdy na suchej nawierzchni ,amortyzacja dobra,podczas w sumie niedługiej eksploatacji nie miałem problemów w czasie jazdy w trudnych warunkach zimowych...ogólnie jestem zadowolony...dziękuję i pozdrawiam!!!

ocena

5

AdJ

opony run flat, w końcu słyszę silnik a nie opony, na śniegu spoko

ocena

5

Bragi

Kupiłem w tym roku do mojej KIA Sorento. Spisywały się bardzo dobrze, zarówno przy hamowaniu jak i ruszaniu. Pewne wrażenia mogą być trochę nieobiektywne ze względu na napęd 4x4. Ale z drugiej strony samochód bardzo ciężki, także wszystko się balansuje.

ocena

6

jm

Doskonała na śnieg, błoto pośniegowe. Jest to drugi komplet opon tego typu, który kupiłem. Poprzedni do innego samochodu, o mniejszym rozmiarze,/Renault Megane/.Zasadniczym powodem ich zakupu był problem z ruszeniem pod górkę po wyjeżdzie z posesji, i pokonanie ok 100 m nie odśnieżonej , często zabłoconej drogi do chwili osiągnięcia trasy o pierwszej kolejności odśnieżania. Obecny, RAV4, z samego założenia posiadając napęd dołączany na 4 koła nie powinien się ślizgać, ale z tymi oponami zachowuje się rewelacyjnie.Nie tanie, ale warto w nie zainwestować. Nie daję oceny "6", bo na lodzie taką ocenę można wydać tylko kolcom.

ocena

4

Matrach

Napiszę zwięźle i krótko:): Opona godna polecenia.

strona 1 z 1
1