infolinia: 0801 11 43 43

Infolinia

0801 11 43 43

Doradzimy w wyborze opon i felg!

Godziny pracy infolinii: Pon - Wt 7 - 22 Środa31.05 nieczynne Czw -Pt 01.06 8 - 18 Sobota 02.06 8 - 18 Niedziela 03.06 nieczynne Poniedziałek 04.06 7 - 22 Wtorek 05.06 7 - 22

O firmie

Opony.com.pl to najstarszy w polskim Internecie wortal oponiarski.

Tworzona przez nas baza artykułów stanowi doskonałe źródło informacji o oponach i felgach. Pośród opublikowanych tekstów każdy znajdzie coś dla siebie. Zarówno doświadczeni, jak i początkujący kierowcy. Liczne poradniki ułatwią odpowiedni dobór opon i felg oraz pomogą przedłużyć czas eksploatacji opon i felg i zwiększyć bezpieczeństwo na drogach. Lektura naszych porad fachowych umożliwi Ci odkrycie wszystkich walorów Twojego auta.

Na łamach Opony.com.pl znajdziesz również wyniki niezależnych testów opon przeprowadzanych przez renomowane instytucje z całego świata. Publikujemy także wypowiedzi ekspertów związanych z branżą oponiarską.

Oprócz artykułów technicznych, na stronie znajdziesz ciekawostki i nowości z branży.

Na wortalu czeka na Ciebie kilkadziesiąt tysięcy opinii użytkowników na temat konkretnych modeli opon. Artykuły z Opony.com.pl są bardzo często cytowane na forach dyskusyjnych, jako eksperckie źródła wiedzy. W tekstach stawiamy na jakość oraz rzetelność. Publikujemy wyłącznie obiektywne informacje.

Internetowy sklep z oponami i felgami

Opony.com.pl to nie tylko doskonałe źródło informacji, ale również oferujący szeroki wybór opon sklep internetowy. Marka Opony.com.pl jest rozpoznawalna. Dla wielu naszych klientów stanowimy gwarancję pewnych zakupów i pełnej satysfakcji.

Doskonała znajomość branży i doświadczenie biznesowe to atuty Opony.com.pl. Naszą misją jest ciągły rozwój i chęć sprostania Twoim wymaganiom.

Oferujemy wyłącznie nowe produkty. Współpraca z licznymi hurtowniami w Polsce i za granicą zapewnia najwyższa jakość opon.

Wszystkie oferowane przez nas opony są przechowywane zgodnie z zaleceniami producentów. Wykorzystywane przez nas rozwiązania logistyczne są także stosowane przez takich potentatów jak Goodyear i Dunlop.

Gwarantujemy wysoki poziom obsługi naszych klientów. Zatrudnieni w Opony.com.pl specjaliści zajmą się Twoim zamówieniem przez cały czas realizacji.

Sprawdzony sprzedawca

- sprzedajemy opony i felgi od 2001 roku
- jesteśmy największym sklepem internetowym z oponami i felgami w Polsce,
- posiadamy ponad 1 000 000 zadowolonych klientów,
- sprzedajemy opony w wielu krajach Europy: Niemcy, Holandia, Austria, Włochy, Hiszpania, Wielka Brytania, Francja, Turcja, Irlandia oraz Czechy.
- spełniamy najwyższe standardy bezpieczeństwa realizacji zamówień,
- nasza Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie,

Sprawdź opinie o naszym sklepie!

Gwarancja niskich cen

Oferujemy Państwu opony w najkorzystniejszych cenach na rynku. Negocjujemy najniższe stawki zakupu towarów bezpośrednio od producentów. Jesteśmy w stanie to osiągnąć dzięki szerokiemu zasięgowi działania w całej Europie.

Gwarancja dostępności

Tysiące opon są gotowe do natychmiastowego transportu do Państwa.

Oryginalne, nowe produkty

Zgodnie z Polską Normą PN-C94300-7 "Ogumienie - pakowanie, przechowywanie i transport" opony do 3 lat od daty ich produkcji mogą być swobodnie wprowadzone, magazynowane, dystrybuowane i sprzedawane, zachowując jednocześnie wszystkie swoje parametry w zakresie bezpieczeństwa eksploatacji. Ze względu na komfort i zadowolenie naszych Klientów, my jako sklep internetowy skróciliśmy ten okres do 18 miesięcy. W okresie sezonu letniego i zimowego, większość sprzedawanych produktów pochodzi z bieżącego roku, a średni DOT (data produkcji) opon nie przekracza kilku miesięcy.

Dostawa w ciągu 2 dni roboczych

Firma posiada nowoczesne centrum logistyczne, pozwalające wysłać dziennie do indywidualnych odbiorców 15 tys. opon. Sprzedawane przez nas produkty są doręczane bezpłatnie do Klientów na terenie całego kraju. Korzystamy z usług profesjonalnych firm przewozowych mających wieloletnie doświadczenie w transporcie towarów. Większość paczek jest doręczanych do naszych klientów w przeciągu 2 dni roboczych, co ogranicza do minimum ryzyko uszkodzenia przesyłki w transporcie.

Informacje o Firmie

Operatorem sklepu Opony.com.pl jest firma OPONEO.PL SA wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy w Bydgoszczy XIII Wydział Gospodarczy

KRS: 0000275601

Kapitał zakładowy: 13.936.000,00 zł

NIP: 953-24-57-650

REGON: 093149847

85-145 Bydgoszcz

ul. Podleśna 17

tel. 52 341 88 00

fax 52 341 88 50

e-mail: info@opony.com.pl

Sprawdź opinie o naszym sklepie!
Siedziba Oponeo.pl S.A.
Siedziba opony.com.pl
Magazyn Oponeo.pl S.A.
Magazyn opony.com.pl