infolinia: 0801 11 43 43

Infolinia

0801 11 43 43

Doradzimy w wyborze opon i felg!

Godziny pracy infolinii:
Pon - Pt 7 - 22
Sob 8 - 18
Ndz: nieczynne
powiększ

ANZIO Turn Polar

MODEL Turn Polar
ŚREDNICA 16"
ROZMIAR - ET 6,50x16 - 40mm
ROZSTAW ŚRUB 4x100.00
KOLOR srebrny
WYKOŃCZENIE połysk
WZÓR pięcioramienny
METODA PRODUKCJI odlew niskociśnieniowy
ANZIO
486 zł

Alufelgi ANZIO Turn Polar są dostępne w rozmiarze od 14" do 18". Model Turn Polar występuje w kolorze srebrnym i wzorze pięcioramiennym. Felgi ANZIO Turn Polar są produkowane w technologii odlewu ciśnieniowego. Przy zakupie kompletu felg ANZIO Turn Polar dołączony jest GRATIS zestaw montażowy, w skład którego wchodzą dekielki z logo producenta oraz (jeśli są niezbędne) śruby/nakrętki oraz pierścienie centrujące.

1. Gwarancji udziela się na 24 miesiące od daty zakupu, lecz nie dłużej niż do momentu zużycia bieżnika, co wykazuje wskaźnik zużycia bieżnika (TWI). Gwarancja obejmuje wyłącznie wady wynikające z winy producenta. Opona jednostronnie lub częściowo zużyta do wartości TWI jest traktowana jako całkowicie zużyta i nie podlega gwarancji.

2. Gwarancją nie są objęte wady spowodowane:
- uszkodzeniem mechanicznym (przebicia, przecięcia)
- nieprawidłową eksploatacją
- nieprawidłowym montażem
- złym stanem technicznym pojazdu
- nieprawidłowym przechowywaniem

3. Zgłoszenia reklamacji należy dokonać w punkcie zakupu opon.

4. Termin rozpatrzenia reklamacji wynosi 14 dni od daty dostarczenia wyrobu do punktu sprzedaży.

5. Reklamacja zostanie uznana w każdym przypadku stwierdzenia wady fabrycznej (złe wykonawstwo, wady materiałowe lub wady konstrukcyjne). W przypadku uznania reklamacji kupujący otrzymuje towar wolny od wad lub zwrot środków pieniężnych za zakup towaru.

Firma OPONEO.PL S.A. nie ponosi odpowiedzialności za straty czasu i niewygody wynikające w czasie przestoju pojazdu oraz inne szkody będące następstwem wady produktu oraz przeprowadzanego procesu reklamacji.