infolinia: 0801 11 43 43

Infolinia

0801 11 43 43

Doradzimy w wyborze opon i felg!

Godziny pracy infolinii:
Pon - Pt: 7 - 22
Sob - Ndz: 8 - 20

Polska strona internetowa Goodyeara

Ruszyła już polska strona internetowa www.goodyear.pl. Jej celem jest przekazanie najistotniejszych informacji o produktach i samej firmie. Obecnie najczęściej odwiedzanym działem jest "Przewodnik po oponach".

Serwis został dostosowany do potrzeb polskich kierowców. Oprócz danych teleadresowych dotyczących serwisów w całej Polsce, sprzedających ogumienie marki Goodyear, na stronie zamieszczono zdjęcia i informacje na temat wszystkich dostępnych na polskim rynku opon Goodyeara do samochodów osobowych, 4x4 oraz dostawczych. Pomocne są też zestawienia cech opon i korzyści oraz tabele z rozmiarami ogumienia.

Dużą część internetowego serwisu stanowi "Przewodnik po oponach". Z niego można dowiedzieć się m.in. jak prawidłowo użytkować opony, jak je konserwować oraz jak czytać dane umieszczone na oponie. Bardziej dociekliwi mogą zapoznać się z procesem produkcji opon i poznać kryjące się w ich budowie elementy. Interesujący jest również zestaw odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Celem strony www.goodyear.pl jest skuteczne przekazywanie najistotniejszych informacji o produktach i firmie - mówi Dominika Kraśko, Dyrektor ds. Marketingu Goodyear Dunlop Tires Polska Sp. z o.o. Zawartość serwisu została dostosowana do potrzeb polskich kierowców. Na bieżąco przekazujemy najświeższe informacje o marce Goodyear oraz o promocjach związanych z oponami Goodyear - dodaje Dominika Kraśko.

Pierwsza polska strona internetowa Goodyeara to także kopalnia wiedzy na temat samej firmy, która liczy już ponad 100 lat. Goodyear ma na koncie wiele niezwykłych osiągnięć i innowacji. Wśród wielu ciekawostek na uwagę zasługują m.in. opony, na których pokonano barierę dźwięku oraz opony księżycowe. Goodyear brał udział w amerykańskim programie kosmicznym Apollo, w ramach którego człowiek postawił pierwszy krok, a opona zostawiła pierwszy ślad, na powierzchni Księżyca.

Komentarze

brak komentarzy

Dodaj komentarzSklep

Wyszukiwarka

Opony do pojazdu