infolinia: 0801 11 43 43

Infolinia

0801 11 43 43

Doradzimy w wyborze opon i felg!

Godziny pracy infolinii: Pon - Wt 7 - 22 Środa31.05 nieczynne Czw -Pt 01.06 8 - 18 Sobota 02.06 8 - 18 Niedziela 03.06 nieczynne Poniedziałek 04.06 7 - 22 Wtorek 05.06 7 - 22

Range Rover na cichych oponach Dunlop SP QuattroMaxx

Noise Shield to innowacyjna technologia zastosowana w oponach SP QuattroMaxx, dzięki której hałas wewnątrz i na zewnątrz pojazdu ulega obniżeniu. Odpowiadając na rosnące wymagania w zakresie komfortu akustycznego, Range Rover wybrał ten model opony Dunlop na wyposażenie fabryczne w swoich samochodach.

Range Rover na cichych oponach Dunlop SP QuattroMaxx

Technologia Noise Shield pomaga zredukować poziom ciśnienia akustycznego wewnątrz opony nawet o 11bDA, co przekłada się na niższy poziom hałasu w kabinie (do 4 decybeli). Dzieje się tak w efekcie zastosowania technicznie zaawansowanej pianki znajdującej się wewnątrz opony. Dzięki temu poprawia się komfort podróży, szczególnie w czasie jazdy z wyższą prędkością.

Komfort akustyczny wewnątrz i na zewnątrz kabiny

Innowacyjna technologia Dunlop Noise Shield została stworzona z myślą o producentach pojazdów wysokiej klasy, aby pomóc im w ograniczaniu wytwarzanego przez nie hałasu. Land Rover jest jednym z pierwszych producentów, którzy wykorzystali tę technologię. Jesteśmy dumni, że opony Dunlop QuattroMaxx – jedne z najważniejszych opon dla segmentów pojazdów SUV i 4x4 - znajdą się na wyposażeniu Range Rovera – mówi Percy LeMaire, dyrektor ds. technologii opon osobowych Goodyear Dunlop w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

Dunlop
Dunlop SP QuattroMaxx to opona przeznaczona do samochodów z napędem 4x4.

Na wyposażeniu Range Rovera znajdą się opony Dunlop SP QuattroMaxx w rozmiarze 275/40 R22 108Y XL.

Kup opony Dunlop SP QuattroMaxx

Komentarze

brak komentarzy

Dodaj komentarzSklep

Wyszukiwarka

Opony do pojazdu