infolinia: 0801 11 43 43

Infolinia

0801 11 43 43

Doradzimy w wyborze opon i felg!

Godziny pracy infolinii: Pon - Wt 7 - 22 Środa31.05 nieczynne Czw -Pt 01.06 8 - 18 Sobota 02.06 8 - 18 Niedziela 03.06 nieczynne Poniedziałek 04.06 7 - 22 Wtorek 05.06 7 - 22

Nokian WeatherProof najlepsza w teście „Auto Express”

Nowość na rynku - Nokian WeatherProof - uplasowała się na pierwszej pozycji w teście opon całorocznych przeprowadzonym przez magazyn „Auto Express”.

Nokian WeatherProof najlepsza w teście „Auto Express”

Opona zwyciężyła dzięki bardzo dobrym parametrom na śniegu i mokrej nawierzchni. Brytyjski magazyn „Auto Express”, który jest siostrzaną wersją niemieckiego „Auto Bild” określa model WeatherProof tytułem „najlepszego zakupu 2015”. Model zdobył najwyższe oceny w zakresie przyczepności i hamowania na śniegu, aquaplaningu wzdłużnego, prowadzenia kołowego i bocznego na śniegu oraz prowadzenia po łuku i trzymania bocznego na mokrej nawierzchni.

Całoroczne kontra letnie i zimowe

Sześć opon całorocznych sprawdzanych w teście, zostało porównanych z jedną oponą letnią i jedną oponą zimową (Continental ContiWinterContact TS850), które wcześniej uzyskały najlepsze wyniki w testach z ich kategorii. Nokian WeatherProof zdobył potrójne zwycięstwo w zakresie trakcji, hamowania i prowadzenia na śniegu. Opona uzyskała w tych kategoriach wynik 100% i pobiła tym samym porównywaną oponę zimową.

Nokian
Nokian WeatherProof sprawdza się bez względu na pogodę.

Wszechstronna opona całoroczna Nokian WeatherProof została stworzona z myślą o kierowcach, którzy chcą uniknąć sezonowej zmiany opon, ale jednocześnie czuć się bezpiecznie na drodze bez względu na porę roku i pogodę. Nowoczesny, kierunkowy bieżnik efektywnie odprowadza wodę i błoto pośniegowe, dzięki czemu maleje ryzyko aquaplaningu i slushplaningu. Wszystkie rozmiary tej opony posiadają homologację opon zimowych i posiadają symbol płatka śniegu i trzech górskich szczytów (3PMSF).

 

Kup opony Nokian WeatherProof

Komentarze

brak komentarzy

Dodaj komentarzSklep

Wyszukiwarka

Opony do pojazdu