infolinia: 0801 11 43 43

Infolinia

0801 11 43 43

Doradzimy w wyborze opon i felg!

Godziny pracy infolinii: Pon - Wt 7 - 22 Środa31.05 nieczynne Czw -Pt 01.06 8 - 18 Sobota 02.06 8 - 18 Niedziela 03.06 nieczynne Poniedziałek 04.06 7 - 22 Wtorek 05.06 7 - 22

Michelin Pilot Sport 4 i Pilot Sport 3 na targach we Frankfurcie

Michelin przedstawił innowacyjną oponę Michelin Pilot Sport 4 na targach motoryzacyjnych IAA we Frankfurcie. Ultrareakcyjny bieżnik oraz nowatorska technologia Michelin Acoustic to elementy, które odróżniają te modele od ich poprzedników.

Michelin Pilot Sport 4 i Pilot Sport 3 na targach we Frankfurcie

Opona Pilot Sport 4 została stworzona z myślą o popularnych samochodach osobowych i sportowych autach. Jej zaletą jest ultrareakcyjny bieżnik reagujący na zmianę kierunku jazdy i bardzo szybko dostosowujący się do nawierzchni. Dzięki temu prowadzenie auta jest precyzyjne i bezpieczne.

Zastosowanie technologii Dynamic Response, która wykorzystuje aramidowo-nylonowe opasanie, gwarantuje dokładne i efektywne przenoszenie reakcji ze strony układu kierowniczego na drogę. Dzieje się tak w rezultacie zastosowania nowej mieszanki gumowej z elastomerami funkcjonalnymi i dodatkiem krzemionki.

Michelin
Michelin Pilot Sport 4.

Opona pojawi się na rynku na początku 2016 roku i będzie dostępna w rozmiarach 17 i 18 cali (planowane jest także wprowadzenie do sprzedaży modeli 19-calowych w późniejszym czasie).

Mercedes-AMG S na oponach Pilot Sport 3

Kolejnym interesującym modelem, jaki zaprezentował Michelin, jest Pilot Sport 3 z technologią Michelin Acoustic. Dzięki zastosowaniu specjalnej pianki poliuretanowej, która jest przymocowana do wnętrza opony, hałas generowany przez oponę jest redukowany o 15-20%.

Opony z technologią Michelin Acoustic są polecane do samochodów najwyższej klasy. Zostały także wybrane przez firmę Mercedes na oryginalne wyposażenie do Mercedesa-AMG S na rynek europejski.

Sprawdź ofertę opon Michelin

Komentarze

brak komentarzy

Dodaj komentarzSklep

Wyszukiwarka

Opony do pojazdu