infolinia: 0801 11 43 43

Infolinia

0801 11 43 43

Doradzimy w wyborze opon i felg!

Godziny pracy infolinii: Pon - Wt 7 - 22 Środa31.05 nieczynne Czw -Pt 01.06 8 - 18 Sobota 02.06 8 - 18 Niedziela 03.06 nieczynne Poniedziałek 04.06 7 - 22 Wtorek 05.06 7 - 22

Goodyear i MAN rozszerzają współpracę

Firma Goodyear została wyłącznym dostawcą opon dla MAN ProfilDrive® – programu szkolenia kierowców samochodów ciężarowych. W ramach współpracy flota 25 naczep i ciągników wykorzystywanych w programie będzie wyposażona w opony marki Goodyear.

Goodyear i MAN rozszerzają współpracę

MAN ProfilDrive® jest kompleksowym systemem szkoleń, które uwzględniają zarówno potrzeby kierowców, jak i operatorów flot. Uczestnicy korzystający z ponad 30-letniego doświadczenia firmy w tym obszarze biorą udział w teoretycznych i praktycznych szkoleniach z zakresu bezpiecznej i ekonomicznej jazdy.

Goodyear od lat dostarcza swoje opony na oryginalne wyposażenie samochodów MAN. Program  MAN ProfilDrive® to drugie po MAN Trucknology® Days tego typu przedsięwzięcie.

Goodyear jest dla nas doskonałym partnerem – łączy nas wieloletnia historia efektywnej współpracy. Jesteśmy przekonani, że nasz światowej klasy, profesjonalny i praktyczny program szkoleń będzie jeszcze lepszy w ramach współpracy z Goodyear. Wykorzystanie wysokiej klasy opon w specjalnie opracowanym szkoleniu instruktorów ProfiDrive® wniesie dużą wartość  do tego programu – mówi Andreas Griem, szef MAN ProfiDrive®.

FUELMAX, Omnitrac II i KMAX

W ramach programu Goodyear dostarczy efektywne paliwowo opony FUELMAX, model Omnitrac II do zastosowań mieszanych oraz opony KMAX o przedłużonej żywotności. Goodyear przejmie również serwis ogumienia oraz będzie również szkolić instruktorów jazdy MAN w zakresie zarządzania oponami. 

Goodyear
Goodyear i MAN współpracują ze sobą od wielu lat.

MAN ProfiDrive® to dla nas kolejny, cenny punkt kontaktu z użytkownikami naszych produktów. Za jego pośrednictwem możemy informować ich o tym, jak ważny jest wybór opon ciężarowych i zarządzanie nimi. Co ważne, kierowcy dowiedzą się tego nie tylko w teorii, ale i w praktyce - wyjaśnia Peter Platje, dyrektor sprzedaży opony ciężarowych Goodyear na wyposażenie fabryczne w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

Sprawdź ofertę opon Goodyear

Komentarze

brak komentarzy

Dodaj komentarzSklep

Wyszukiwarka

Opony do pojazdu